Skocz do zawartości

Kenwood KX-600


Irecki

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_0560.JPG

 

 

 

Opiszę coś o tym magnetofonie Kenwood KX-600 gdyż go dostałem jakiś czas temu od osoby z forum i jest na tyle ciekawy iż rok produkcji mniej więcej pochodzi z 1980r. i w stanie dość fajnym jak na ten wiek gdyż jak zacząłem go rozbierać w celu przeczyszczenia mechaniki i oględzin ogólnego stanu to mnie zaskoczyło wykonanie mechanizm wykonany większości z części metalowych, prawie wszystko masywne łącznie z aluminiowym panelem, obudową. Też bardzo fascynujące są wycieraczki :-). A tak swoją drogą co do mechaniki jak wszystko rozebrałem to okazało się iż jedna część była pęknięta czyli oś koła zamachowego i to powodowało samoczynne wyłączanie się pod czas odtwarzania, a za bardzo nie szło dostać dawcy i spróbowałem skleić odpowiednim klejem i poskutkowało że działa bardzo dobrze ponad rok i nic się nie dzieje. A ogólnie to dźwiękowo dość fajnie odtwarza i wskaźnik wysterowania ( wycieraczki ) robią wrażenie :-).

IMG_0561.JPG  IMG_0563.JPG  IMG_0564.JPG  WP_20170209_00_37_05_Rich.jpg  WP_20170416_21_52_35_Rich.jpg  WP_20170416_21_52_43_Rich.jpg

 

WP_20170416_22_39_16_Rich.jpg  WP_20170416_22_39_34_Rich.jpg  2.jpg  01.jpg  WP_20170417_01_28_05_Rich.jpg

 

    

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Fajna maszynka. Przydało by się zdjęcie frontu takie bardziej "reprezentacyjne", tzn. z bardziej "spokojnym' tłem by można było zrobić prezentację na portalu, ale to może być nawet za jakiś czas.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.