Sari la conținut

Grundig T-1000- brak dźwięku na zakresie FM


Audiotetryk

Postări Recomandate

Postat

Tytułowy tuner posiada ciekawą usterkę: stroi bez problemu, działa stereo, ale na wyjściu audio brak dźwięku. Po przełączeniu na zakres fal długich lub średnich fonia wraca. Nie odtyka się także po wyłączeniu filtra "muting".

Proszę o podpowiedzi, ponieważ nie zetknąłem się jeszcze z takim uszkodzeniem.

Link do schematu tutaj: https://forum.stereo-hifi.com/files/file/37-grundig-t-1000/

 

 

Postat

napięcia na stereo-dekoderze TCA-290A są poprawne? "isostat" A/B 1-6 jest "drożny" ?

Postat
9 godzin temu, audiotone napisał:

napięcia na stereo-dekoderze TCA-290A są poprawne? "isostat" A/B 1-6 jest "drożny" ?

Isostat sprawdzony, i jest okej. Pomiary na TCA podam później, bo rozsypał mi się bezpiecznik 63mA, i nie mogę takiego kupić na mieście. Wydaje mi się, że jest specyficzny i nie mogę go zastąpić innym. Na omomierzu pokazywał kilkadziesiąt Ohmów. Najmniejszy jakim dysponuję to 200mA wykazujący na pomiarze ok 3Ohm. Zakładać?

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.