Sari la conținut

Najlepszy wzmacniacz Onkyo


Postări Recomandate

  • Admin
Postat

Jaki jest wg Was najlepszy wzmacniacz Onkyo? Może jakieś pułapy cenowe?

  • Răspunsuri 2
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • sherlock

    1

  • justified

    1

  • czarek123

    1

Zile populare

Cele mai bune postere din acest subiect

Imagini postate

  • G.Moderator
Postat

Nowsze konstrukcje to chyba M-5000-R. Ceny powyżej 6k PLN. Jak gra nie mam pojęcia - piszą że daje radę.

Ładny jest...

 

m5000rJPG.JPG.0fd6e065d512b4617c0b8f366d87101e.JPG

 

"Wzmacniacz mocy M-5000R wyposażono w najnowszą technologię AWRAT, w skład której wchodzą systemy zapewniające maksymalnie wierne wzmocnienie sygnału czyli płytkie ujemne sprzężenie zwrotne (NFB), redukcja zakłóceń intermodulacyjnych przy bardzo wysokich tonach (DIDRC) oraz konstrukcja dual-mono. We wzmacniaczu zastosowano po osiem najnowszych wysokoprądowych tranzystorów mocy na kanał, transformator toroidalny dla każdego kanału i cztery kondensatory filtrujące o pojemności 27000 µF każdy. Wzmacniacz wyposażono w dwa duże wychyłowe wskaźniki mocy, istnieje także możliwość mostkowania końcówki co pozwala na podwojenie jej mocy wyjściowej. "

 

źródło: onkyo.pl

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.