Admin sherlock Postat August 15, 2019 Admin Postat August 15, 2019 Jaki jest wg Was najlepszy wzmacniacz Onkyo? Może jakieś pułapy cenowe?
G.Moderator justified Postat August 15, 2019 G.Moderator Postat August 15, 2019 Nowsze konstrukcje to chyba M-5000-R. Ceny powyżej 6k PLN. Jak gra nie mam pojęcia - piszą że daje radę. Ładny jest... "Wzmacniacz mocy M-5000R wyposażono w najnowszą technologię AWRAT, w skład której wchodzą systemy zapewniające maksymalnie wierne wzmocnienie sygnału czyli płytkie ujemne sprzężenie zwrotne (NFB), redukcja zakłóceń intermodulacyjnych przy bardzo wysokich tonach (DIDRC) oraz konstrukcja dual-mono. We wzmacniaczu zastosowano po osiem najnowszych wysokoprądowych tranzystorów mocy na kanał, transformator toroidalny dla każdego kanału i cztery kondensatory filtrujące o pojemności 27000 µF każdy. Wzmacniacz wyposażono w dwa duże wychyłowe wskaźniki mocy, istnieje także możliwość mostkowania końcówki co pozwala na podwojenie jej mocy wyjściowej. " źródło: onkyo.pl
Postări Recomandate