Sari la conținut

Wasz ulubiony klocek Onkyo


Postări Recomandate

  • Admin
Postat

To ja zacznę pierwszy. Nie jest tajemnicą, że moim "ulubieńcem" jest deck TA-2570. Takie to jest wielbienie, że mam go kilka sztuk. Na razie kilka bo jak znowu trafi się w jakiejś fajnej cenie to nie oprę się i kupię :)

  • G.Moderator
Postat

Andrzeju, za Twoją namową/podpowiedzią nabyłem swoje pierwsze Onkyo TA-2500 :)

Z racji, że jest jedyny w mojej kolekcji, automatycznie jest ulubiony. Powiem więcej - miłość od pierwszego spojrzenia ? choć wymagał dopieszczenia.
Oby się trafił kolejny i obym wtedy miał luźne zaskórniaki ;)

Postat

Jeśli idzie o magnetofony jest nim TA-2070. Ze mną już kilkanaście latek. 

 

Z pozostałej elektroniki mam odtwarzacz bluray BD-SP309, który po prostu jest i działa. :) 

I miałem fajny amplituner kina domowego TX-SR875. Ten był naprawdę dobry, kawał fajnego kloca, dobrze grającego i funkcjonalnego, ale ze strachu przed awarią płytki HDMI poszedł w świat.

Z inną elektroniką (poza magnetofonami) tej firmy nie miałem do czynienia.

 

PC164241.JPG.5c2b3a58b7934171f3ab0010ee64b02f.JPG PC164250.JPG.ade67246e3d73a13e9c526479c56e1f5.JPG PC164254.JPG.2d7ce03638d86047c56d4963a7fd2020.JPG

  • O.K. (0 pts) 1

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.