Sari la conținut

Important Nowy właściciel klubu


Postări Recomandate

  • Admin
Postat

Witam

W momencie gdy liczba osób należących do Klubu Sony osiągnie powiedzmy 10 chciałbym aby osoby w tym momencie należące wybrały spośród swego grona kandydata na "właściciela" klubu. Jak ta czynność zostanie dokonana taką osobę uczynię właścicielem klubu. Będzie ona mogła mianować osobę spośród grona na lidera czy moderatora.

Lider klubu - osoba zarządzająca treścią oraz użytkownikami w obszarze klubu

Moderator klubu - osoba zarządzająca treścią w obszarze klubu

 

Jak będą jakieś propozycje to proszę pisać w tym temacie.

  • 1 lună mai târziu...
  • Răspunsuri 1
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • sherlock

    2

Cele mai bune postere din acest subiect

  • Admin
Postat

Liczba klubowiczów osiągnęła 11 osób. Czy są jakieś propozycje kto chciałby przejąć przewodnictwo w klubie?

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.