Admin sherlock Postat August 16, 2019 Admin Postat August 16, 2019 Witam W momencie gdy liczba osób należących do Klubu Sony osiągnie powiedzmy 10 chciałbym aby osoby w tym momencie należące wybrały spośród swego grona kandydata na "właściciela" klubu. Jak ta czynność zostanie dokonana taką osobę uczynię właścicielem klubu. Będzie ona mogła mianować osobę spośród grona na lidera czy moderatora. Lider klubu - osoba zarządzająca treścią oraz użytkownikami w obszarze klubu Moderator klubu - osoba zarządzająca treścią w obszarze klubu Jak będą jakieś propozycje to proszę pisać w tym temacie.
Admin sherlock Postat Septembrie 17, 2019 Autor Admin Postat Septembrie 17, 2019 Liczba klubowiczów osiągnęła 11 osób. Czy są jakieś propozycje kto chciałby przejąć przewodnictwo w klubie?
Postări Recomandate