Sari la conținut

TJUNING systemu


Postări Recomandate

  • Admin
Postat

Powiedzcie mi dlaczego tylko fani tej marki przyozdabiają w ten sposób swoje systemy. Nie widziałem w sieci zdjęć systemów innych marek, które miałyby takiej wątpliwej urody świecący dodatek.

 

 

technofilia.jpg

  • Haha (0 pts) 1
  • Răspunsuri 6
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • sherlock

    3

  • justified

    2

  • czarek123

    2

Zile populare

Postat

Bo ma świecić i być widowiskowe. Ale te niebieskie loga... Festyn. Jakby nie było innego koloru

  • G.Moderator
Postat
3 minuty temu, sherlock napisał:

Powiedzcie mi dlaczego tylko fani tej marki przyozdabiają w ten sposób swoje systemy. Nie widziałem w sieci zdjęć systemów innych marek, które miałyby takiej wątpliwej urody świecący dodatek.

 

 

technofilia.jpg

Czy Ty Andrzeju chcesz BANA? :P

Przecież to jest zjawiskowe!

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.