Admin sherlock Postat August 17, 2019 Admin Postat August 17, 2019 Powiedzcie mi dlaczego tylko fani tej marki przyozdabiają w ten sposób swoje systemy. Nie widziałem w sieci zdjęć systemów innych marek, które miałyby takiej wątpliwej urody świecący dodatek. 1
czarek123 Postat August 17, 2019 Postat August 17, 2019 Bo ma świecić i być widowiskowe. Ale te niebieskie loga... Festyn. Jakby nie było innego koloru
G.Moderator justified Postat August 17, 2019 G.Moderator Postat August 17, 2019 3 minuty temu, sherlock napisał: Powiedzcie mi dlaczego tylko fani tej marki przyozdabiają w ten sposób swoje systemy. Nie widziałem w sieci zdjęć systemów innych marek, które miałyby takiej wątpliwej urody świecący dodatek. Czy Ty Andrzeju chcesz BANA? Przecież to jest zjawiskowe!
Postări Recomandate
Please register to see more content.