Sari la conținut

Important Ranking magnetofonów Technics'a ze względu na awaryjność


Postări Recomandate

Postat

Magnetofony Technics'a cieszyły się dobrą opinią (głównie w latach 80), m.in. ze względu na niską awaryjność, ale do czasu... Moim zdaniem, jednym z ostatnich mało awaryjnych był RS-B705 i zapewne pozostałe modele z tej serii. Nie wiem, jak z 905-tką, bo sam nie miałem, a że to magnetofon z Dual Capstanem, to mogły zacząć się problemy, ale na ten temat może niech powie coś kolega Czarek ;)

Postat

Ale to klasyfikujemy pod względem ogólnym czy raczej samej mechaniki? 

Postat

Najlepiej pod względem ogólnym, żeby było wiadomo, co ogólnie siada w danym modelu. Chociaż sama elektronika nie często w nich nawala (przynajmniej w starszych). Problemy w elektronice zaczęły się raczej od serii produkowanej w latach 90-91, czyli 965, 765 itd. Ogólnie od tego czasu, to już była równa pochyła, jeśli chodziło o awaryjność ich magnetofonów (z brzmieniem zresztą podobnie).

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.