p100 Postat Septembrie 5, 2019 Postat Septembrie 5, 2019 Dzień dobry wszystkim Mam magnetofon, jak w temacie akai hx-r5. Magnet ma autorewers i z nim mam problem. Nie chce obracać głowicy. Dodatkowym problemem jest fakt, że przy rozbieraniu mechanizmu, ze środka wystrzeliła sprężynka i nie wiem gdzie ją wstawić. Pytania mam następujące; czy demontaż i wymiana pasków naprawi działanie autorewersu? Czy mechanizm mam czymś nasmarować? Co miałbym sfotografować, opisać, by mi ktoś pomógł w reanimacji tego decka? Paski zdemontowałem, krótszy, od głowicy ma 12 cm obwodu i prostokątny przekrój, dłuższy od napędu, obwód 31 cm, szerokość 3 mm. Następną sprawą, jeśli da się go naprawić, będzie ustawienie, myślę, że na słuch, głowicy. Dziękuję za uwagę. Pomoże mi ktoś?
Admin sherlock Postat Septembrie 5, 2019 Admin Postat Septembrie 5, 2019 Witaj Sporo napisałeś jak na jeden post i jeden deck Musimy pójść "małymi kroczkami" do przodu. Myślę, że warto zrobić temu deckowi taki wątek prezentacyjny. Domyślam się, że obejrzałeś kilka wątków poświęconym rożnym deckom i wiesz o co mi chodzi. Instrukcja jak zrobić taki wątek jest tutaj. Na początek (pierwszy post) przedstawisz sprzęt a później spokojnie opiszesz co chciałbyś osiągnąć i opracujemy plan działania. Nie wiem na jakim jesteś etapie pasji magnetofonowej i serwisowej. Dostosujemy się do Ciebie i w miarę potrzeby będziemy podpowiadać i korygować.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum