Skocz do zawartości

Technics SU-V660


audiotone

Rekomendowane odpowiedzi

Technics SU-V660

DSCN0514.JPG.ea6145c8b46ab36b509f8489c702640c.JPG

 

 

Wzmacniacz zakupiłem ze względu na sentyment, był (jeszcze jest) oczywiście uszkodzony.

Identyczny model miałem na początku lat 90-tych, a że nie było zbyt dużego wyboru w tamtych czasach to trzeba było brać to co było. Czyli Unitrę lub coś podobnego, i przesiadłem się z "Amator-a 2b Stereo" na ten "wyśmienity" jak się wtedy mi wydawało Japoński wzmacniacz cenionej i renomowanej firmy. Oczywiście przeskok jakościowy (wykonanie i użyte elementy w obu sprzętach) był spory i nawet mocowo było trochę lepiej z 2x10W na 2x90W. Fakt, ale już brzmieniowo... no cóż.

Napisze tak:

Piękny, sprężysty, nisko schodzący, wyśmienicie kontrolowany bas, do tego przecudnej urody kolorowa średnica w której można się zakochać od pierwszych dźwięków idąc dalej, wysokie tak klarowne i czyste że odkrywany na nowo swoje ulubione płyty.

Tak, to nie żarty ten Technics tak ....

 

nie gra.

On prawie w ogóle nie gra oczywiście dlatego że udało mi się odpalić na razie tylko końcówkę mocy.

Wracając do wyglądu to otrzymałem go po solidnym upadku na sam narożnik. W środku połamane płytki i wisienką na torcie są urwane osie potencjometrów od regulacji barwy dźwięku.

_MG_7217.JPG.18d8d8e65367ac8a67fe24d6a74e0ab2.JPG  _MG_7180.JPG.abe7e5d6d4fa2ed985e14dd799d938ab.JPG  _MG_7176.JPG.754ea230579a1b26c1fb69639e59df59.JPG  IMG_7224.JPG.f70b914e4ca8a57561c97d74fb2ca8f0.JPG

 

Tak wyglądała tylna ścianka :

IMG_7221.JPG.cf44551366908077b8afbfae7f7f87d5.JPG

 

trochę danych technicznych :

 

113492262_TechnicsSU-V660spec.jpg.0279ccadd9b2446cbb15fcd4e1d05db4.jpg

 

  • Super (+1 pts) 3
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
3 minuty temu, audiotone napisał:

był (jeszcze jest) oczywiście uszkodzony.

Sprzęt uszkodzony jest bardzo cenny z wielu powodów :

- jest tani, im bardziej uszkodzony tym coraz tańszy

- naprawa zajmuje więcej czasu - oszczędzamy pieniądze bo nie siedzimy na aukcjach i nie licytujemy ;)

- satysfakcja jak naprawimy - gwarantowana! :D 

 

10 minut temu, audiotone napisał:

Wracając do wyglądu to otrzymałem go po solidnym upadku na sam narożnik. W środku połamane płytki i wisienką na torcie są urwane osie potencjometrów od regulacji barwy dźwięku.

Połamane płytki to przykra sprawa, chyba jednak uwalone fronty są bardziej irytujące bo patrząc się ciągle widzimy te uszkodzenia :/ 

Jak to mówią: "pacjent będzie żył", a że z podbitym okiem to trochę inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, audiotone napisał:

Piękny, sprężysty, nisko schodzący, wyśmienicie kontrolowany bas, do tego przecudnej urody kolorowa średnica w której można się zakochać od pierwszych dźwięków idąc dalej, wysokie tak klarowne i czyste że odkrywany na nowo swoje ulubione płyty.

Tak, to nie żarty ten Technics tak ....

 

nie gra.

Wiedziony z jednej strony ciekawością, z drugiej sentymentem do marki, ciekaw jestem Wojtku, czy gdy już zagra, to faktycznie zagra tak jak z opisu? Będę czekał z niecierpliwością na potwierdzenie bądź zaprzeczenie. Teego modelu nigdy nie słyszałem w akcji. :) Troszkę ucierpiał, jednak nie wątpię, że w Twoich rękach jeszcze drugie życie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.