Skocz do zawartości

Waga


Slawek Aiwa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Może to nie jest temat górnych lotów, ale w mojej ocenie bardzo ważny. Dotyczy on "wagi" naszych muzycznych umilaczy. Tak się składa, że jeden z forumowiczów zastrzelił mnie pytaniem "Sławek rozumię, że sprzęty masz ustawione wg ciężaru?" Ależ było moje ździwienie...najcięższy deck był prawie na samej górze.  Szybko poustalałem, co ile waży więc zrobiłem małe przemeblowanie.

Moi drodzy, temat dla każdego do przemyślenia - praw fizyki nie zmienimy. Patrząc na foto, na dole powinien stać najcięższy "klocek" na górze zaś najlżejszy.

Pozdrawiam.

received_505510146681988.jpeg

  • O.K. (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    3

  • Slawek Aiwa

    3

  • Radmar

    1

Popularne dni

  • Admin

Przy dwóch czy trzech klockach w słupku na górze stawiam najlepszy. Problem przy zestawie typu wieża gdzie elementów może być dość dużo. Najcięższy na dole najlżejszy na górze. Problem pojawia sie wtedy gdy ten najcięższy jest jednocześnie najgorętszy. Gdy jeszcze nie ma dookoła dużej ilości wolnej przestrzeni to pojawia się dodatkowy, poza gnieceniem, problem właściwej wentylacji i odprowadzania ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, sherlock napisał:

Przy dwóch czy trzech klockach w słupku na górze stawiam najlepszy. Problem przy zestawie typu wieża gdzie elementów może być dość dużo. Najcięższy na dole najlżejszy na górze. Problem pojawia sie wtedy gdy ten najcięższy jest jednocześnie najgorętszy. Gdy jeszcze nie ma dookoła dużej ilości wolnej przestrzeni to pojawia się dodatkowy, poza gnieceniem, problem właściwej wentylacji i odprowadzania ciepła.

Fakt, gdyby tu jeszcze był wzmak - spory problem (ciepło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.