Sari la conținut

Fisher CR-123


walkerfreeman

Postări Recomandate

Postat

IMG_20180407_194944.jpg

 

Przedstawiam decka którego kupiłem dla wycieraczek i ogólnie designu. Posiadam 2 sztuki, działające bez problemu. W tym modelu koła nawijające są "zębate" co widać na załączonych fotkach. Deck gra bardzo dobrze, nie jest doceniany, ale ja stawiam go b.wysoko jeśli chodzi o doznania słuchowe. Mechanizm wydaje się b.trwały, jest głośny bo są koła zębate, które go generują, ale szczerze mówiąc mieści się to w granicach normy. W obydwu moich egzemplarzach zamawiałem paski z DE , które kosztowały tylko co zakupione decki (rolek nie wymieniałem wcale bo dają radę). Wymiana pasków wiąże się z wyjęciem mechanizmów i wylutowaniem przewodów (nie ma wtyczek, które można łatwo wypiąć). Mechanizm smarowałem i myłem. Generalnie bardzo polecam tego decka. 

 

IMG_20180407_194611.jpg IMG_20180407_194406.jpg IMG_20180703_204147.jpg IMG_20180703_204127.jpg

 

IMG_20180621_190207.jpg IMG_20180621_190155.jpg IMG_20180407_194719.jpg IMG_20180703_221753.jpg

 

Wersja DEMO jak gra

 

 

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 1
Postat

Widzę, że nadrabiasz zaległości w prezentacji swoich decków, a my nie nadążamy oglądać :) 

Zawsze podobał mi się ascetyczny design tej linii Fishera. Duże okno w kieszeni kasety i duże wskaźniki "robią robotę". 

Postat

co mogę jeszcze napisać... koła zębate "na zębach" są grube (3-4 mm) co przekłada się na odpowiednie rozłożenie sił działających na nie, a to minimalizuje ich zużycie...

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.