Sari la conținut

DIY - głośniki szerokopasmowe


Postări Recomandate

Postat

Takie kolumny kupiłem od znajomego, są to kolumny tubowe z głośnikiem szerokopasmowym Fostex 206e. Kolega zamówił u stolarza skrzynie i wsadził w nie ten głośnik . Ja postanowiłem je upiększyć. Położyć na nich fornir naturalny i to niniejszym czynię. Relacje z moich prac chcę tutaj publikować jeśli kogoś to interesuje.

 

IMG_0999.JPG

Na początek kupiłem do nich gniazda głośnikowe bo ich nie było.

image.jpg

  • +1 3
Postat

No i zacząłem. Najpierw szpachlowanie zagłębionych wkrętów.

szpachel.jpg

Dalsze prace przeniosłem do garażu

oklejanie1.jpeg

Początek był słaby, w domowych warunkach jest to szalenie trudne ale jakoś sobie poradziłem. Fornir to dąb 1mm i jest dość sztywny a mój docisk wyglądał tak:

docisk.jpeg

 

Jestem po pierwszych szlifach i sporo pracy jeszcze przede mną ale dzięki internetowym kolegą ich radą powoli sunę do przodu

pierwsze szlify.jpg

  • O.K. (0 pts) 2
  • +1 2

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.