Skocz do zawartości

Hitachi D-45S


walkerfreeman

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20190926_161547.jpg

 

Przedstawiam Hitachi D-45S (rocznik 79'). Zakupiony na allegro (70 pln z przesyłką). Sprzedawca w aukcji "kup teraz" napisał, że raczej paski bo słychać, że silnik kręci. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że faktycznie ma rację, bo po rozkręceniu widać, że paski leżą obok kół na których były założone... wniosek spadły bo rozciągnęły się przez lata...
Co jeszcze.... jak na 40 latka, wygląda naprawdę dobrze, w kieszeni małe rdzawe plamki, front bardzo ładny, płyta główna czysta, że jestem w "szoku"... ktoś nim kiedyś w ogóle grał?????.. . Jak wymienię paski to zobaczymy czy faktycznie "problem" jest tylko z nimi. Mechanizm zasilany jednym silnikiem, "półautomat" bo wduszając play nie podnosi się wózek. Dla prezentacji zasymulowałem nagrywanie, aby pokazać jak chodzą wskaźniki, które wyglądają ciekawie. Generalnie ta linia Hitachi bardzo mi się podoba, kieszeń jest podświetlana co też jest na plus dla tego decka...a więcej okaże się później.

 

IMG_20190926_161644.jpg IMG_20190926_162436.jpg IMG_20190926_163336.jpg IMG_20190926_163321.jpg

d-45s.jpg

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Ładniej prezentuje się niż na fotkach z aukcji i fajny zakup w sumie. W środku schludnie co pewnie cieszy nowego właściciela. Widać dwa wykwity rdzy w kieszeni ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.