asosnowski Postat Septembrie 27, 2019 Postat Septembrie 27, 2019 fot.allegro.pl Smak to magnetofon specjalny do nagrywania rozmów telefonicznych z mechanizmem K-520 sterowanym elektromagnesami. Paski: impulsator Fi 28 x 1,2 x 1,2 mm silnik płaski fi 90 szerokość 5 grubość 0,5 mm kółko pośrednie 51,5 x 1,3 x 1,3 mm licznik taśmy 43 x 0,8 x 0,8 mm Typowe usterki: 1 wariowanie pauzy i załączanie alarmu. przyczyna urwany kabelek od zestyku pauzy, utleniony styk pauzy Mechanizm rozebrać usunąć smar przylutować kabelek, montaż w odwrotnej kolejności, zdjęcie 2 i 3 2 brak przyciągania elektromagnesów. należy (zdjęcie 1) chwycić szczypcami końcówki zwór i wygiąć je do góry, tak aby były bliżej elektromagnesów, pomiędzy suwak a zworę można dać drut srebrzankę 0,5 mm, należy ją umieścić od góry patrz zdjęcie 1 i tak zagiąć aby nie ocierała się o obudowę. 3
Admin sherlock Postat Septembrie 27, 2019 Admin Postat Septembrie 27, 2019 Bardzo "ciekawa" konstrukcja. Szkoda, że tylko mono.
jmaciek Postat Septembrie 27, 2019 Postat Septembrie 27, 2019 Ciekawy sprzęt - napisz coś więcej o nim. Czy ma wbudowany wzmacniacz, co to FN i DNL, co to za alarmy i jak je wykrywa, co to 'kontrola zapisu', czy wskaźnik działa przy odczycie, dlaczego są oddzielne regulatory 'poziomu zapisu' i pokrętło 'rec'? To pierwsze co mi się nasuwa po obejrzeniu płyty czołowej, chętnie bym obejrzał też jego wnętrzności .
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum