Sari la conținut

Postări Recomandate

Postat

IMG_20190929_185021.jpg

 

Część forumowicze.

Skoro używamy decków Sony, to od czasu do czasu, przynajmniej mnie potrzebny jest sprzęt w "teren" tzn. walkman.

Chciałbym wam bliżej przybliżyć odtwarzacz Sony model WM-FX45.

Jak to niektórzy określają, jest on z serii tzw. "prosiaczków", nie posiada miękkiej mechaniki, a jego produkcja przypada na 1993r.

Co do samego walkmana, to napiszę tak...gra naprawdę świetnie. Producent wyposażył go w Dolby, autorevers, AVLS, przełącznik nośników Fe, CrO2, Metal, regulację głośności, MegaBass.

Ponadto ten model posiada również radio AM/FM.

Tak w skrócie cóż można napisać....rewelacja p/k reprodukcji dźwięku. Czy są lepsze walkmany? Pewnie tak....jako, że posiadam jeszcze dwa inne firm Panasonic oraz Aiwa, to ten model je deklasuje. Rewelacyjnie odtwarza kasety nagrane z użyciem układu Dolby (Panasonic i Aiwa to już nie koniecznie). MegaBass ma dwa tryby podbicia basu oraz bez (off).

Autorevers mozemy tak ustawić, aby odtworzył kasetę że strony A i B po czym się wyłączył lub odtwarzał w pętli.

Co do radia, to pamięć pozwala zapisać 10 stacji, posiada zegar oraz alarm.

Jeśli szukacie dobrze grającego walkmana, a nie musi to być tzw. "slim" to ja osobiście go polecam. 

Wszystkim walkmaniarzom życzę czystych odsłuchów.

IMG_20190929_184921.jpg IMG_20190929_184935.jpg IMG_20190929_184955.jpg

  • O.K. (0 pts) 4
  • +1 1
  • Admin
Postat

Fajny. Radyjko i odtwarzacz. Szkoda, że plastyk.

Postat

Plastik fantastic. Ważne, że dobrze gra.

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.