Slawek Aiwa Postat Septembrie 29, 2019 Postat Septembrie 29, 2019 Część forumowicze. Skoro używamy decków Sony, to od czasu do czasu, przynajmniej mnie potrzebny jest sprzęt w "teren" tzn. walkman. Chciałbym wam bliżej przybliżyć odtwarzacz Sony model WM-FX45. Jak to niektórzy określają, jest on z serii tzw. "prosiaczków", nie posiada miękkiej mechaniki, a jego produkcja przypada na 1993r. Co do samego walkmana, to napiszę tak...gra naprawdę świetnie. Producent wyposażył go w Dolby, autorevers, AVLS, przełącznik nośników Fe, CrO2, Metal, regulację głośności, MegaBass. Ponadto ten model posiada również radio AM/FM. Tak w skrócie cóż można napisać....rewelacja p/k reprodukcji dźwięku. Czy są lepsze walkmany? Pewnie tak....jako, że posiadam jeszcze dwa inne firm Panasonic oraz Aiwa, to ten model je deklasuje. Rewelacyjnie odtwarza kasety nagrane z użyciem układu Dolby (Panasonic i Aiwa to już nie koniecznie). MegaBass ma dwa tryby podbicia basu oraz bez (off). Autorevers mozemy tak ustawić, aby odtworzył kasetę że strony A i B po czym się wyłączył lub odtwarzał w pętli. Co do radia, to pamięć pozwala zapisać 10 stacji, posiada zegar oraz alarm. Jeśli szukacie dobrze grającego walkmana, a nie musi to być tzw. "slim" to ja osobiście go polecam. Wszystkim walkmaniarzom życzę czystych odsłuchów. 4 1
Admin sherlock Postat Septembrie 29, 2019 Admin Postat Septembrie 29, 2019 Fajny. Radyjko i odtwarzacz. Szkoda, że plastyk.
Slawek Aiwa Postat Septembrie 30, 2019 Autor Postat Septembrie 30, 2019 Plastik fantastic. Ważne, że dobrze gra.
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum