Robercik Postat Septembrie 29, 2019 Postat Septembrie 29, 2019 Mieszkam przy głównej ulicy ...Kurz jest wszędzie,więc korzystam z umiejętności żony.Zawodowej krawcowej.Pod pokrowcami TC 377 i PS 333. Na resztę się szyje Myślę że to walka z wiatrakami,ale zawsze coś... 1
Admin sherlock Postat Septembrie 29, 2019 Admin Postat Septembrie 29, 2019 Dobre! Ja mam kominek w salonie, ale nawet jak korzystam tylko z gazowego to i tak kurz jest.
BRob Postat Septembrie 30, 2019 Postat Septembrie 30, 2019 Robercik, bardzo dobry pomysł. Muszę sobie sprawić taki pokrowiec na gramofon, pokrywę mam funkiel nówkę i po paru sprzątaniach już widać minimalne ryski od kurzu. Jednak pod takimi pokrowcem będzie zabezpieczony przed osiadaniem kurzu. 1
Postări Recomandate
Please register to see more content.