walkerfreeman Postat Octombrie 7, 2019 Postat Octombrie 7, 2019 SONY WM-32 Przedstawiam jedyny Walkman jaki posiadam. SONY WM-32. Konstrukcja prosta, bez autorewersu, ale za to pięknie brzmiąca. Posiada tylko manualny przełącznik wyboru taśmy normal/chrom-metal. Uważam, że potężnym oknem przez które widać całą kasetę wyróżnia go spośród innych "kieszonkowców". Nie wiem czy to jest jakaś usterka czy ten typ tak ma, ale na końcu taśmy nie ma autostop-u, przyciski play i przewijania pozostają wduszone jak taśma kończy się. Wstawiam również filmik. 3
Admin sherlock Postat Octombrie 7, 2019 Admin Postat Octombrie 7, 2019 Duże szpulki robią "robotę". Zdecydowanie w nich temu walkmanowi do twarzy
jmaciek Postat Octombrie 7, 2019 Postat Octombrie 7, 2019 Mam podobny model WM-B12 - patrząc na zdjęcia to chyba oba bazują na tym samym mechanizmie MT-WMA12-04 (używanym w najprostszych modelach). Ten biały języczek obok głowicy jest opisywany jako: 'lever (shut-off)' - u mnie ten 'auto-stop' raz działa a raz nie działa - po latach zależy chyba od kasety. Zrób sobie test - bez kasety wciśnij Play i naciśnij palcem ten języczek - powinno Ci wyłączyć odtwarzanie.
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum