Skocz do zawartości

Sony WM-32


walkerfreeman

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20191007_191227.jpg

 

SONY WM-32

 

Przedstawiam jedyny Walkman jaki posiadam. SONY WM-32. Konstrukcja prosta, bez autorewersu, ale za to pięknie brzmiąca. Posiada tylko manualny przełącznik wyboru taśmy normal/chrom-metal. Uważam, że potężnym oknem przez które widać całą kasetę wyróżnia go spośród innych "kieszonkowców". Nie wiem czy to jest jakaś usterka czy ten typ tak ma, ale na końcu taśmy nie ma autostop-u, przyciski play i przewijania pozostają wduszone jak taśma kończy się. Wstawiam również filmik.

 

IMG_20191007_190656.jpg IMG_20191007_190729.jpg IMG_20191007_190736.jpg IMG_20191007_190713.jpg IMG_20191007_190847.jpg

 

 

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam podobny model WM-B12 - patrząc na zdjęcia to chyba oba bazują na tym samym mechanizmie MT-WMA12-04 (używanym w najprostszych modelach). 

Ten biały języczek obok głowicy jest opisywany jako: 'lever (shut-off)' - u mnie ten 'auto-stop' raz działa a raz nie działa - po latach zależy chyba od kasety.

Zrób sobie test - bez kasety wciśnij Play i naciśnij palcem ten języczek - powinno Ci wyłączyć odtwarzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.