Sari la conținut

Sennheiser HD 4.50


Postări Recomandate

Postat

IMG_20191017_210900.jpg

 

Przedstawiam słuchawki Sennheiser HD 4.50. Posiadam je od grudnia ubiegłego roku. Przed zakupem robiłem "rozpoznanie terenu" po sklepach, aby kupić słuchawki do maks. 600 złotych, bezprzewodowe bluetooth, z jak największymi nausznikami aby moje ucho mieściło się w środku no i oczywiście, aby jak najlepiej grały. Słuchawki mają funkcję "izolowania" od hałasu dochodzącego z zewnątrz i faktycznie bardzo dobrze ten system działa po włączeniu. Można też je połączyć przewodem z wyjściem słuchawkowym co tez jest zaletą. Wada to brak informowania głosem, że funkcja tłumienia dźwięków z zewnątrz jest włączona i czasami nie wiem czy ją włączyłem czy nie... sygnalizacja włączenia jest tylko mrugającą diodą na fioletowo. Szkoda, że słuchawki nie pamiętają ustawienia funkcji tłumienia, po wyłączeniu trzeba znowu ją włączyć. Włączanie i wyłączanie słuchawek, niski stan akumulatora, lub czy słuchawki sparowały się z nadajnikiem przekazywany jest głosem kobiety. Co do wad no to jednak uszy się grzeją, ale czy są słuchawki w których nie jest za ciepło po godzinie słuchania???? Wykonanie solidne, przyciski funkcyjne mogli dać lepsze, ale całość wg mnie przyzwoita. Nauszniki są zdejmowane więc można wymienić. Słuchawki są składane i sprzedawane razem z miękkim etui zamykanym na zamek.

 

Dźwięk... no co tu dużo mówić, cholernie dynamiczny, ostry, bardzo mi odpowiada, wysokie na wysokim poziomie. Parowanie ze sprzętem czy to z telefonem czy ze stacjonarnym pc bezproblemowe, łączność bez zakłóceń, przerywania no chyba, że wychodzimy poza zasięg standardu BT.  Bateria trzyma faktycznie tak długo jak podaje producent w specyfikacji. Bardzo polecam.

 

IMG_20191017_210926.jpg IMG_20191017_210909.jpg

  • Răspunsuri 3
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • sherlock

    2

  • walkerfreeman

    2

Cele mai bune postere din acest subiect

Imagini postate

  • Admin
Postat
1 godzinę temu, walkerfreeman napisał:

z jak największymi nausznikami aby moje ucho mieściło się w środku

Jak tak patrzę na małe zdjęcie to wydaje mi się, że moje ucho by tam nie weszło. Może to tylko złudzenie.

1 godzinę temu, walkerfreeman napisał:

czy są słuchawki w których nie jest za ciepło po godzinie słuchania????

Moje bayery nie powodują grzania się po paru godzinach, nawet latem.

Postat

no moje uszy też nie mieszczą się... zapomniałem dodać :(

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.