Sari la conținut
stereo-hifi - forum audio

Filmy ze szpulakiem w tle

sherlock
 Share

Postări Recomandate

• Admin

Rosjanin potrafi. Na ile to konstrukcja wyłącznie rosyjska - nie wiem, ale fajnie się ogląda. Ciekawa konstrukcja licznika czasu rzeczywistego taśmy a same silniki robią wrażenie :D 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

36 minut temu, sherlock napisał:

Rosjanin potrafi. Na ile to konstrukcja wyłącznie rosyjska - nie wiem, ale fajnie się ogląda. Ciekawa konstrukcja licznika czasu rzeczywistego taśmy a same silniki robią wrażenie :D 

sprzęt jak wyjęty ze stacji orbitalnej MIR

Editat de walkerfreeman
Link spre comentariu

• Admin

Czy ja wiem ... . Mi nie kojarzy się ze sprzętem kosmicznym. Te silniki jednak raczej za ciężkie do wysyłania w kosmos. Modułowa budowa, solidna. Toż to sprzęt do studia.

Link spre comentariu

• Admin

Do Studera Jakubie to warto byłoby wtedy wrzucać dobre taśmy powiedzmy z kopiami taśm nagrywanych w studio. Jakośc bajeczna ale trzeba by mieć albo dojście albo worek pieniędzy bo owszem, takie taśmy sa oferowane ale kosztują niesamowicie drogo.

Link spre comentariu

• 3 luni mai târziu...

Szpulaka niestety nie mam ale lubię sobię trochę pogrzebać na YT w tym temacie i trafiłem o to na takie cuda !!

To faktycznie jest możliwe w tak łatwy sposób czy to po prostu taki trolling ??

Bo aż dziwne że wystarczy dwie rzeczy podmienić i takie cuda ...

• +1 2
Link spre comentariu

• 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Na fali wspominania Genesis, w wątku "Teraz słucham" tak sobie właśnie słucham i oglądam i... od minuty 5:54 przez czas jakiś. Takie cacka... i szczęśliwcy pokupowali podobne za "grosze", bo się niemal wszyscy na cyfrę przerzucali. Ech... żeby tak choć A807... albo i Telefunkena M15 mieć... Ten pierwszy do dotykania (i nagrywania), ten drugi do odtwarzania :)

Link spre comentariu

• Admin
2 minuty temu, wyzromek napisał:

i szczęśliwcy pokupowali podobne za "grosze",

W domowych warunkach to ja dla 2" sensu nie widzę. Taki sprzęt powinien stać i pracować w studio.

Ale zawsze miło popatrzeć :) 

Link spre comentariu

Ja to popieram że powinny pracować w studio , ale jak by człowiek tak bardzo chciał posłuchać sobie np Bohemian rapsody Queenów , lub Equinoxa Jarre'a z takiego wielościeżkowca , i mieć możliwość dołączania i odłączania nie których ścieżek w trakcie odsłuchu żeby się pewnych rzeczy dosłuchać ....Ahhhhh ...... Ale to niestety nie możliwe :P

Link spre comentariu

26 minut temu, sherlock napisał:

W domowych warunkach to ja dla 2" sensu nie widzę. Taki sprzęt powinien stać i pracować w studio.

Ale zawsze miło popatrzeć :) 

Ja też... ale są wersje 2 track. Poza tym na filmie jest widocznych kilka takich dwuśladowych maszyn. Tą 2" widać po prostu najdłużej, bo gość się pieści z taśmą.

Editat de wyzromek
Link spre comentariu

• 1 lună mai târziu...
W dniu 20.02.2020 o 17:38, ke_raj napisał:

Tylko czemu są tam dwa różne szpulaki? Ten z otwartą obudową wygląda na ZK120/140. 

Ponieważ ZK 120/140 mają dokładnie ten sam mechanizm co ZK 146.

• O.K. (0 pts) 1
  • +1 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.