dodvarg Postat Octombrie 20, 2019 Postat Octombrie 20, 2019 Volvo SC-801 Przedstawiam radiomagnetofon samochodowy Volvo SC-801. W samochodzie również warto posłuchać muzyki. Radio zamontowane było fabrycznie w Volvo 850 (pewnie w innych modelach też). Odtwarzacz kasetowy wyposażony w autorevers, przełącznik NXT (przeskoczenie do następnego utworu, pod warunkiem, że pomiędzy nagraniami jest przerwa co najmniej 5-sekundowa) oraz RPT (powtarzanie utworu, działanie funkcji również wymaga 5-sekundowych odstępów pomiędzy utworami). Radio umożliwia zaprogramowanie 12 stacji FM i 6 stacji AM. Posiada funkcję RDS i możliwość wprowadzenia do pamięci wyłącznie stacji nadających komunikaty drogowe (TP). Funkcja PTY pozwala na wybór programów interesującego nas rodzaju. Możliwość podłączenia zmieniarki na 6 płyt CD. Ponadto radio wyposażone jest regulację barwy (bass, treble) oraz zrównoważenie sił głosu przód/tył (fader). Ogólnie bardzo przyjemne w użytkowaniu radio. 1
Admin sherlock Postat Octombrie 20, 2019 Admin Postat Octombrie 20, 2019 W Volvo raczej nie montowali słabego sprzętu. Wiesz może kto jest producentem tego radiomagnetofonu?
dodvarg Postat Octombrie 20, 2019 Autor Postat Octombrie 20, 2019 Ale jaki by kaseciak nie był, pasek czasem trzeba wymienić. Dodaję instrukcję jak się do tego zabrać. W sieci nie znalazłem poradnika, który by to dokładnie prezentował, więc musiałem pobawić się sam. 1. Zdejmujemy pokrywę górną radia (odkręcamy 4 zaznaczone śruby). 2. Wyciągamy mechanizm kasety (odkręcamy 4 zaznaczone śruby). 3. Odwracamy wyciągnięty mechanizm do góry nogami. Odkręcamy 3 zaznaczone śruby pokrywy mechanizmu. 4. Oprócz 3 wykręconych śrub pokrywa trzyma się na dwóch zatrzaskach (oznaczonych czerwonym kółeczkiem). Podważamy delikatnie pokrywę od strony jednej z wykręconych wcześniej śrub (czerwona strzałka) i zdejmujemy z zatrzasków. Pokrywa będzie się teraz trzymać tylko na taśmie. 5. I już mamy dostęp do paska. Zapamiętujemy jak jest on założony i wymieniamy go. Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć rozmiaru paska jaki jest w tym radiu, więc dopiero po rozkręceniu wiem, że jest to pasek o długości ok 322 mm, w przekroju kwadratu 1mm x 1mm. Myślę, że pasek może być nieco krótszy bo te 322 mm to po 23 latach użytkowania zmierzone. Teraz takiego paseczka poszukuję, może ktoś z Was ma taki w zbiorach i zechciałby odsprzedać? Ewentualnie gdzie coś takiego można szukać? 12 minut temu, sherlock napisał: W Volvo raczej nie montowali słabego sprzętu. Wiesz może kto jest producentem tego radiomagnetofonu? Na pokrywie jest napis "Japan". Na mikroprocesorach widzę oznaczenia "Sanyo" i "Volvo". 1
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum