Sari la conținut

Postări Recomandate

Postat

IMG_20191023_205047.jpg

 

Witam serdecznie, wpadł w moje ręce deck pioneer ct-w550r. Magnetofon miał służyć głównie jako odtwarzacz z racji autorewersu. Spełnia swoją funkcję oprócz nagrywania. Po podłączeniu źródła (cd/dvd/smartfon) sygnał przepuszczony przez niego jest jakby przesterowany, brzmi jakby potencjometr był na pozycji max i tak też nagrywa, czyli słabiutko. Kopiowanie z kasety na kasetę odbywa się normalnie. Dźwięk jest nagrany prawidłowo. Potencjometry nie trzeszczą. Wiem że to wróżenie z fusów, ale może któryś miał podobny przypadek i wie jaka jest przypuszczalna przyczyna? 

 

Specifications
Type: auto reverse, double compact cassette deck
Track System: 4-track, 2-channel stereo
Tape Speed: 4.75 cm/s
Heads: 1 x record/playback, 1 x playback, 1 x erase
Motor: 2 x DC servo, 2 x DC reel
Tape Type: type I, CrO2, Metal
Noise Reduction: B, C, HX Pro
Frequency Response: 20Hz to 19kHz  (Metal tape)
Signal to Noise Ratio: 76dB  (dolby C)
Wow and Flutter: 0.055%
Total Harmonic Distortion: 0.8%
Input: 63mV (line)
Output: 0.3V (line)
Dimensions: 420 x 128 x 268mm
Weight: 4.6kg
Year: 1991

 

IMG_20191023_204917.jpg

  • Admin
Postat

Jeżeli kopiowanie przebiega prawidłowo to wzmacniacz zapisu i generator są poza podejrzeniami. Zaraz popatrzę w schemat. 

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.