Miron Postat Octombrie 23, 2019 Postat Octombrie 23, 2019 Witam serdecznie, wpadł w moje ręce deck pioneer ct-w550r. Magnetofon miał służyć głównie jako odtwarzacz z racji autorewersu. Spełnia swoją funkcję oprócz nagrywania. Po podłączeniu źródła (cd/dvd/smartfon) sygnał przepuszczony przez niego jest jakby przesterowany, brzmi jakby potencjometr był na pozycji max i tak też nagrywa, czyli słabiutko. Kopiowanie z kasety na kasetę odbywa się normalnie. Dźwięk jest nagrany prawidłowo. Potencjometry nie trzeszczą. Wiem że to wróżenie z fusów, ale może któryś miał podobny przypadek i wie jaka jest przypuszczalna przyczyna? Specifications Type: auto reverse, double compact cassette deck Track System: 4-track, 2-channel stereo Tape Speed: 4.75 cm/s Heads: 1 x record/playback, 1 x playback, 1 x erase Motor: 2 x DC servo, 2 x DC reel Tape Type: type I, CrO2, Metal Noise Reduction: B, C, HX Pro Frequency Response: 20Hz to 19kHz (Metal tape) Signal to Noise Ratio: 76dB (dolby C) Wow and Flutter: 0.055% Total Harmonic Distortion: 0.8% Input: 63mV (line) Output: 0.3V (line) Dimensions: 420 x 128 x 268mm Weight: 4.6kg Year: 1991
Admin sherlock Postat Octombrie 23, 2019 Admin Postat Octombrie 23, 2019 Jeżeli kopiowanie przebiega prawidłowo to wzmacniacz zapisu i generator są poza podejrzeniami. Zaraz popatrzę w schemat.
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum