lukasz19801 Postat Octombrie 24, 2019 Postat Octombrie 24, 2019 Witam,mam pytanie ,posiadam zestaw kina domowego 5.1.Amplituner denon avrx 1500h+jamo s809+suboofer s210 jamo, DEKODER 4K ULTRABOX,tv samsung Quled QE65Q6FNA.Mam taki problem,że po wyłączeniu amplitunera nadal z suboofera wydobywa sie pogłos przez kilka minut.Co moze byc przyczyną ?
Admin sherlock Postat Octombrie 24, 2019 Admin Postat Octombrie 24, 2019 Sub jest aktywny i pytanie z jakich wyjść wprowadzasz na jego wejście sygnał? W przypadku gdy wysterujemy wzmacniacz suba z wyjść głośnikowych wzmacniacza może na wyjściach tego wzmacniacz dalej panować sygnał użyteczny gdy nie przekaźnika odłączającego końcówkę mocy od wyjść. Kondensatory zasilacza mogą jeszcze przez jakiś czas mieć tyle energii, że na wyjściach wzmacniacza będzie sygnał a wejście wzmacniacza suba nie obciąża wyjść poprzednika by to zjawisko szybko zanikło. Zwłaszcza gdy ampli ma końcówkę o dużej sprawności (np. klasa D wzmacniacza)
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum