Sari la conținut

Postări Recomandate

Postat

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem dokupić CD aby oszczędzać Marantz CD-73. Jednakże chciałbym pozostać przy klasyku. Czy JVC XL-Z555 Super Digifine jest godny uwagi, czy ktoś go słuchał ma jakieś opinie? Mam chyba raczej dość szerokie spektrum oczekiwań co do charakterystyki grania. jedynie czego nie znoszę to tzw. wyspiarskiego, jednokilometrowego mułu, raczej detaliczność, bogata góra i mięsisty dół. Rodzaj muzyki: Jazz i wszystko co ambitne. 

 

Postat

Tego odtwarzacza nie sluchalem, xl-z1050 i mam xl-z451 ( na sprzedaz), mialem tez xl-z191 bodajze i powiem ci ze ten po podpieciu odpowiednimi kablami naprawde fajnie gral, na zagranicznych forach tez o tym pisza, ze trzeba  poeksperymentowac z kablami i jak utrafisz to bedziesz zadowolony. Mohe zdanie jest takie samo. 

 

Kup tylko kabelkologia cie czeka

  • O.K. (0 pts) 1
Postat

Dzięki za opinię, ale dałem się upolować Denonowi DCD 2560 i JVC przegrało ! 

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.