walkerfreeman Postat Octombrie 26, 2019 Postat Octombrie 26, 2019 Przedstawiam Kenwood-a KX7050. Kupiony za 120. Wydawało się, że do wymiany będą tylko paski, ale jak się okazało jest jeszcze problem z kieszenią bo nadal nie otwiera się automatycznie, trzeba jej trochę pomóc. Myślę, że problem jest z nadpękniętym kołem co jest osadzone na ośce silnika od sterowania kieszenią. Jeszcze tego nie zrobiłem bo serwis tego mechanizmu to jakieś nieporozumienie, i naprawę otwierania kieszeni odłożyłem na później. To jest ten mechanizm przy którym rzucałem q...wy kto go projektował!!!! Co do wyglądu to kwestia gustu...mi się nie podoba i został zakupiony z ciekawości. Mechanizm pracuje bardzo cicho co mnie pozytywnie zaskoczyło. Co do "efektów" dźwiękowych to skłamałbym jakbym coś napisał bo go jeszcze dobrze nie słuchałem. Specifications: Type: 3-head, single compact cassette deck Track System: 4-track, 2-channel stereo Tape Speed: 4.8 cm/s Heads: 1 x combination record/playback, 1 x erase Tape Type: type I, CrO2, Metal Noise Reduction: B, C Frequency Response: 20Hz to 20kHz (Metal tape) Signal to Noise Ratio: 76dB (dolby C) Wow and Flutter: 0.055% Total Harmonic Distortion: 1.6% Input: 100mV (line) Output: 0.775V (line) Dimensions: 440 x 127 x 326mm Weight: 5.4kg 1 2
Admin sherlock Postat Octombrie 26, 2019 Admin Postat Octombrie 26, 2019 Z tym obłym frontem mam bodajże 3050 i 7060S. Obsługa sprawia fatalne wrażenie. W 7060S miałem jak pamiętam problem z taśmami. W ręku mechanizm działał a jak wstawiłem do budy to już nie chciał. Taśmy nie łączyły. mi.
Postări Recomandate
Postat de sherlock,
instrukcja serwisowa
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum