Sari la conținut

Decki na stanie


Postări Recomandate

Postat

Zacznę ja:

3xDENON DR-M44HX dwa szampańskie i jeden czarny,

2xDENON DR-M34HR jeden szampański drugi czarny

2xDENON DR-M30HX jeden szampański w częściach drugi czarny

1xDENON DR-M800 czarny

  • O.K. (0 pts) 1
  • Răspunsuri 1
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • martingo

    1

  • dodvarg

    1

Postat

U mnie aktualnie:

1 x DENON DRM-800 srebrny

1 x DENON DRM-800A czarny

 

W przeszłości miałem jeszcze dwukasetowca DRW-660 srebrnego/szampańskiego i jeszcze jednego DRM-800A czarnego. W przyszłości na pewno jeszcze jakiś starszy model niż DRM-800 chciałbym mieć, choć jeszcze nie wiem który.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.