walkerfreeman Postat Octombrie 28, 2019 Postat Octombrie 28, 2019 JVC KD-V220 Przedstawiam JVC V220 zakupiony na giełdzie w Gorzowie za 40 złotych. Jeden z tych decków, nad którym zlitowałem się.... i wziąłem, aby nie wracać z pustymi rękami. W sumie robi dobre wrażenie wizualne, wskaźniki ładne, kolorowe no i jak przystało na JVC "przesuwa" się dioda zielona podczas odtwarzania ... i dużo szybciej przy przewijaniu. Miękka mechanika, ale po bliższych oględzinach wydaje się bardzo delikatna. Poza tym w środku mamy schowek np. na banknoty, aby nie trzymać w skarpetce czy banku...jest dużo wolnego miejsca co widać na zdjęciach. W sumie mam tego decka....bo mam. 1
Admin sherlock Postat Octombrie 28, 2019 Admin Postat Octombrie 28, 2019 1 godzinę temu, walkerfreeman napisał: W sumie mam tego decka....bo mam. Nikt tego nie pochwala, ale deck zawsze może okazać się dawcą części do innego, lepszego decka.
walkerfreeman Postat Octombrie 28, 2019 Autor Postat Octombrie 28, 2019 12 minut temu, sherlock napisał: Nikt tego nie pochwala, ale deck zawsze może okazać się dawcą części do innego, lepszego decka. to muszę się z nim przeprosić
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum