Andriej83 Postat Noiembrie 2, 2019 Postat Noiembrie 2, 2019 (editat) Witam.Potrzebuję się poradzić odnośnie głowicy SX stereo magnetofonu kasetowego technics.Mianowicie jeden kanał gra bez wysokich tonów przytłumiony jest.Głowica jest podpięta złączkami.Na prawym kanale gra bez wysokich tonów.Jak zamienię wtyczki od głowicy to gra dobrze lewy kanał A prawy kanał A lewy gra bez wysokich tonów.Moje pytanie czy da się jakoś sprawdzić głowicę magnetofonu czy jest dobra czy zepsuta????Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie pozdrawiam. Editat Noiembrie 2, 2019 de Andriej83
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum