Sari la conținut

Important Na czym słuchamy?


Jak słuchamy?  

58 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Admin
Postat

W jaki sposób słuchamy muzyki? Korzystamy z zespołów głośnikowych czy wybieramy słuchawki? A może jedno i drugie?

 

Można wybrać dwie opcje. Warto też napisać co nas skłania ku takiemu a nie innemu wyborowi.

  • O.K. (0 pts) 1
Postat

Krótko opiszę jak to wygląda u mnie. Na codzień słucham na głośnikach Technics T200. W słuchawkach słucham wieczorami, kiedy domownicy chcą spać. Oprócz tego w słuchawkach przygotowuję materiał do nagrywania, reguluję bias na podsłuchu z taśmy, głośność i balance kanałów w zależności od źródła. 

  • G.Moderator
Postat

Nie posiadam jeszcze kolumn docelowych i dlatego często używam słuchawek. Przygotowania do nagrywania, czyli wszystkie regulacje również przy użyciu słuchawek. Uważam, że porządnych kolumn nic nie zastąpi.

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.