Miron Postat Noiembrie 7, 2019 Postat Noiembrie 7, 2019 Dotarł kx-w6040, na pierwszy rzut oka są bardzo podobne. Kx-w8050 ma autobias i mpx filter. To chyba jedyne różnice między magnetofonami oprócz wizualnymi. Kx-w6040 dotarł z obcietym przewodem zasilania. Potencjometry chodzą ildealnie co nie znaczy że są dobre. Przed ich demontażem podłączę przewód, bo może się okazać, że magnetofon jest zupełnie sprawny. Na zewnątrz jest strasznie zakurzony. Wnętrze kieszeni również, ale środek jest czysty i z tego co zauważyłem to nie był grzebany. Głowice bez śladów użytkowania. 1
Admin sherlock Postat Noiembrie 7, 2019 Admin Postat Noiembrie 7, 2019 57 minut temu, Miron napisał: Przed ich demontażem podłączę przewód, bo może się okazać, że magnetofon jest zupełnie sprawny. Tak może być w rzeczywistości. Jak okaże się, że kopiarka jest sprawna to będzie mały zonk bo szkoda będzie ją dalej dekapitować ;) 1
Miron Postat Noiembrie 8, 2019 Autor Postat Noiembrie 8, 2019 Chyba po raz pierwszy jestem trochę rozczarowany. Magnetofon po czyszczeniu na szybko toru przesuwu taśmy i przylutowaniu przewodu zasilania zagrał. Nagrywa/odtwarza, przewija. Rewers działa prawidłowo. Miał być uszkodzony bo w opisie aukcji napisane było "nie ciągnie taśmy" itp. Trochę to było zastałe i tyle. Paski są nawet w dobrej kondycji. Nie mniej jednak jeżeli czas mi pozwoli to odbiorę się do potencjometrów i zobaczymy czy są takie same. Wtedy przelutuje do kx-w8050.
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum