Skocz do zawartości

Onkyo K-505X


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Front

 

Onkyo K-505X

 

Tego decka kupiłem w zestawie, jako podstawowy system dla syna. Mimo pewnych obiekcji, co do kupowana sprzętu na odległość, bez dokładnej "wizji lokalnej" zakup okazał się bardzo udany. Stan prawie gabinetowy. Sprzęt wychuchany, wyczyszczony, bez kurzu itp., ale oczywiście decka trzeba było otworzyć by wyczyścić głowice i całą resztę toru.

 

zestaw.jpg.35f16b04406439d9c6ee51be34ba2b08.jpg  

 

Specyfikacja:

Type: auto reverse, 2-head, single compact cassette deck

Track System: 4-track, 2-channel stereo

Tape Speed: 4.8 cm/s

Heads: 1 x record/playback, 1 x erase

Motor: 1 x DC servo

Tape Type: type I, CrO2, Metal

Noise Reduction: B, C, HX Pro

Frequency Response: 30Hz to 15kHz  (Metal tape)

Signal to Noise Ratio: 74dB  (dolby C)

Wow and Flutter: 0.1%

Input: 80mV (line)

Output: 0.5V (line)

Dimensions: 205 x 76 x 278mm

Weight: 2.6kg

 

Zawsze chciałem mieć szufladę :)

szuflada_1  szuflada_2

 

Niekoniecznie od takiego maleństwa oczekiwałem rec level czy dolby C, ale dużym zaskoczeniem było pierwsze odtworzenie kasety. Sprzęt podpięty pod dwudrożne kolumienki Onkyo o mocy 70W naprawdę daje rade!!!

Wpięty pod pełnowymiarowy wzmak i dwa zestawy trójdrożnych głośników nie ustępuje mojemu Pioneerowi ct 676. Dźwięk jest cieplejszy i mniej szczegółowy w górnych partiach, ale dynamiczny i absolutnie nie "plasikowy".

 

wnętrze wnętrze_2 wnętrze_3

 

Małym minusem jest dość wolna prędkość przewijania i odgłosy przy pracy rewersu.

Magnetofon, jak i cały mini zestaw polecam do małego pomieszczenia, sypialni. Designersko też jest na dobrym poziomie.

 

FRONT3.jpg  tył

  • O.K. (0 pts) 1
  • Super (+1 pts) 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 lata później...
  • Moderator

Ja swojego kupiłem w pakiecik z wszystkomającym FR-V5. Gra, jeszcze czeka w kolejce do przeglądu.

Tego FR niedługo zaprezentuję.  Tylko tacka się nie wysuwa temu misiu. Problem, że jedyne SM dostępne jest w wersji krzaczkowej.  Przy okazji zdziwiła mnie cena ebayowa tego kaseciaka. Jak za w sumie przeciętny auto rewers to 250$ to sporo.

Co do zakupu to historia była taka. Kupuję na olx, ale mi żabkę zamknęli i z automatu transakcja anulowana. No to dzwonię do gościa co robimy? Za pobraniem czy przelew? Decyzja, wysyłam na orlen a jak dojdzie to zapłacisz. No i tak mam ładną parkę za 130.

  • O.K. (0 pts) 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.