marek_gh Postat Noiembrie 26, 2019 Postat Noiembrie 26, 2019 Witam, Do tej pory gustowałem, z racji finansowej , magnetofonach Technics-a, średniej półki. Ostatnio zwróciłem uwagę na te dwa modele innych producentów.Troszkę poczytałem na forach , o nich. Moje pytania: 1. Czy warto ? czy bardziej szukać innych, kwota do 800,00, interesuje mnie stan bardzo dobry, nie tylko wizualny ale i techniczny , raczej bez własnego wkładu. 2. Który bywa bardziej awaryjny, trudniejszy w naprawie ( powiem posiadam RS-BX747 i RS-TR555 , ostatnio małe naprawy , z wymianą głowicy w 747 i nawet ja nie miałem większego problemu) 1
Admin sherlock Postat Noiembrie 26, 2019 Admin Postat Noiembrie 26, 2019 Ad.1 Nic nie napisałeś o swoich preferencjach brzmieniowych. Mam oba te modele ( Onkyo Integra TA-2570 i Pioneer CT-737mk2) i osobiście wolę Onkyo. Gra zdecydowanie lepiej. Lektura tych dwóch w/w tematów powinna rozwiać wątpliwości. Ad.2 W kategorii "service friendly" Onkyo kładzie na łopatki Pioneer'a. Części są tańsze, bardziej dostępne. Decków z mechanizmami Sankyo na rynku wtórnym bez liku. Silniki-zamienniki dostępne. Jak ktoś kiedyś napisał TA-2570 sporo wyprodukowali i sporo zachowało się do dzisiaj. Pod względem awaryjności Onkyo jest rozpracowany chyba bardzo dogłębnie.
czarek123 Postat Noiembrie 26, 2019 Postat Noiembrie 26, 2019 Ja bym wybrał onkyo. Do niego wszystko dostaniesz łącznie z rolkami silnikami i masą części zamiennych. A w serwisie jest dużo prostszy moim zdaniem od decków Technicsa
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum