Skocz do zawartości

ONKYO INTEGRA TA-2570 a PIONEER CT-737 Mark II


marek_gh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do tej pory gustowałem, z racji finansowej , magnetofonach Technics-a, średniej półki.

Ostatnio zwróciłem uwagę na te dwa modele innych producentów.Troszkę poczytałem na forach , o nich.

Moje pytania:

1. Czy warto ? czy bardziej szukać innych, kwota do 800,00, interesuje mnie stan bardzo dobry, nie tylko wizualny ale i techniczny , raczej bez własnego wkładu.

2. Który bywa bardziej awaryjny, trudniejszy w naprawie ( powiem posiadam RS-BX747 i RS-TR555 , ostatnio małe naprawy , z wymianą głowicy w 747 i nawet ja nie miałem większego problemu)

 

 

  • O.K. (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Ad.1 Nic nie napisałeś o swoich preferencjach brzmieniowych. Mam oba te modele (

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

i

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

) i osobiście wolę Onkyo. Gra zdecydowanie lepiej. Lektura tych dwóch w/w tematów powinna rozwiać wątpliwości.

 

Ad.2 W kategorii "service friendly" Onkyo kładzie na łopatki Pioneer'a. Części są tańsze, bardziej dostępne. Decków z mechanizmami Sankyo na rynku wtórnym bez liku. Silniki-zamienniki dostępne. Jak ktoś kiedyś napisał TA-2570 sporo wyprodukowali i sporo zachowało się do dzisiaj. Pod względem awaryjności Onkyo jest rozpracowany chyba bardzo dogłębnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.