Marek-41 Postat Noiembrie 28, 2019 Postat Noiembrie 28, 2019 JVC JR-S600S,to największy amplituner firmy JVC. Powstał w okresie tzw.wojny amplitunerów,gdy wszystkie liczące się wtedy firmy usiłowały pokonac konkurencję i zadziwić klienta.Dzieki tej rywalizacji ,powstały konstrukcje,które do dzisiaj wywołują zachwyt. Amplituner jest wyposażony dosłownie we wszystko,co w tamtym okresie można było zdobyć.Był to rok 1978.Posiada wskazniki mocy,tunera,rozbudowaną regulacje barwy,odzielną końcówkę mocy,układ dolby FM,układ deemfazy z możliwoscią dostosowania do standartów europy i U.S.A Piekne podświetlenie ,nie tylko skali,ale również wskazówki jak i przycisków.Kolor to bardzo czesto stosowany i chyba ulubiony przez firmę JVC niebieski.Wszystkie potrzebne wejścia i wyjscia,wyłączniki korekcji jak i potrzebne filtry. Jednak jego najwiekszą zaletą jest fenomenalne brzmienie i fantastyczny tuner. Jakość odbioru zaskakuje każdego mojego gościa,który nie może uwierzyc własnym uszom,ze z radia można uzyskac tak dobry dzwięk.Wygląd nie każdemu przypada do gustu,lecz każdy się zgodzi,że jest nietypowy. Moc końcówki mocy to 2X125 watt sinus przy 8 ohm i 2x180 watt przy 4 ohm.Maksymalny pobór mocy z sieci to 830 watt przy 230V. Waga przekracza 22 kg. Sekcja audio Moc wyjściowa: 2 x 110 w (minimalna wartość RMS, przy 8 Ω, od 20 Hz do 20 kHz, z nie więcej niż 0,1% THD) Impedancja obciążenia: 4-16 Ω Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,1% Zniekształcenia IM: 0,1% (przy mocy znamionowych) Sekcja S.E.A. Częstotliwości środkowe: 40, 250 Hz 1, 5, 15 kHz Zakres regulacji: ± 12 dB Sekcja tunera FM Czułość użytkowa: 1, 7Μv Selektywność kanału Alt.: 80 dB Współczynnik S/N: 72 dB (mono); 65 dB (stereo) Zniekształcenia: 1 kHz: 0,1% (mono); 0,25% (stereo) 6 kHz: 0,25% (mono); 0,4% (stereo) Współczynnik przechwytywania: 1,0 dB Separacja stereo: 50 dB (1 kHz); 35 dB (10 kHz) Sekcja tunera AM Czułość użytkowa: 30 μV, 300 μV/m Źródło zasilania: AC 120 V, 60 Hz Wymiary (szer. x wys. x gł.): 22-1/16 "x 6-11/16" x 17 " Waga: 40, 8 funtów 2
Admin sherlock Postat Noiembrie 29, 2019 Admin Postat Noiembrie 29, 2019 W dniu 28.11.2019 o 16:23, Marek-41 napisał: Powstał w okresie tzw.wojny amplitunerów,gdy wszystkie liczące się wtedy firmy usiłowały pokonac konkurencję i zadziwić klienta.Dzieki tej rywalizacji ,powstały konstrukcje,które do dzisiaj wywołują zachwyt. Moc końcówek w niektórych amplitunerach dochodziła wtedy do 200W Piękne, wielkie i ciężkie monstra.
Marek-41 Postat Noiembrie 29, 2019 Autor Postat Noiembrie 29, 2019 200 watt.Największy Sansui ważył 50 kg miał moc 2X450 watt sinus.Obudowa była podwójna.
Postări Recomandate
Postat de sherlock,
instrukcja serwisowa z suplementem
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum