martingo Postat Noiembrie 29, 2019 Postat Noiembrie 29, 2019 Jak w tytule z braku czasu i miejsca co jakiś czas muszę ograniczać kolekcję i w związku z tym wyciągnąłem z czeluści nieużywaną przez chyba 7 lat yamahę. Magnetofon odpalił; tj odtwarza, nagrywa i przewija. Od zakupu nic z nim nie robiłem tylko ostatnio nagrałem parę kaset i odstawiłem. Nie mam za bardzo czasu aby go doprowadzić do perfekcji zapewne wymaga pewnych zabiegów konserwacyjnych i sprawdzenia toru zapis/odczyt i ogólnego przeglądu elektroniki. Stan wizualny dobry prawy róg trochę obity, ktoś go podmalował, górna pokrywa nosi ślady użytkowania. Chętnym prześlę zdjęcia.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum