Skocz do zawartości

Podpięty Drugi i kolejny magnetofon do kolekcji


awatar2000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wybór i zakup pierwszego magnetofonu mam już za sobą.

Dzięki waszym poradom kupiłem Kenwood kx9010

Bardzo się cieszę z zakupu i tego jak gra i co oferuje wspomniany magnetofon.

Teraz zastanawiam się nad zakupem kolejnego magnetofonu z podobnej półki cenowej i proszę o ewentualne porady.

Czego oczekiwałbym od niego? Aby grał innym dźwiękiem od Kena 9010, nie chodzi o to żeby był lepszy czy gorszy ale żeby prezentował inny rodzaj prezentowania dźwięku.

Myślę o Onkyo 2570, Denon drm800, Kenwood kx880hx ale jestem oczywiście otwarty na wasze porady i sugestie odnośnie innych modeli i marek.

Poszukam jak już będę miał pewność co do konkretnego modelu na serwisach aukcyjnych ale jak ktoś coś ma do sprzedania to zapraszam z ofertą.

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze napisałeś bo nie mogłem się do Ciebie dopisać na PW.....  ;) A próbowałem z 5 razy i dałem sobie spokój , jak byś pisał pięć razy to samo w ciągu dnia i za każdym razem na samym końcu odmowa wysłania swoich wypocin, to każdy by zrezygnował hehe  :-\ .

Magnetofony te które podałeś są dokładnie opisane w swoich wątkach , to może coś czego niema jeszcze w wątkach.... czyli :

AKAI GX-65

Pioneer CT-S710

Może jakiś Soniak z serii ES.....

To mi przychodzi na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.