Skocz do zawartości

Zakupy na zagranicznych portalach


martingo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory kupowałem magnetofony tylko na rynku krajowym ale chciałbym coś kupić na eBayu. W związku z tym mam pytanie, czy zakładając konto PayPal do bezpiecznych transakcji internetowych i powiązując je z kątem bankowym czy muszę mieć na nim środki w momencie zapłaty/zakupu na eBayu, czy może to tak działa jak płatności allegro i tylko mnie przekierowuje na stronę mojego banku i przez nią płacę za zakupy. Jak to jest z przelicznikiem walut. W tym temacie jestem zielony. Prosiłbym zatem o osoby znające temat o wypowiedzenie się. Może macie jakieś porady jeszcze jak uniknąć wpadek i niebezpiecznych sytuacji, jak nie dać się oszukać na zagranicznych portalach internetowych. Zapewne te informację pomogą nie tylko mnie ale wszystkim tym którzy chcieliby coś kupić za granicą ale nie mają odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • martingo

    2

  • sherlock

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Admin
56 minut temu, martingo napisał:

zakładając konto PayPal do bezpiecznych transakcji internetowych

W żadnym momencie nie podawaj w PP loginu i hasła do swojego konta bankowego. Bezpieczniej jest też samemu zasilać konto PP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.