Sari la conținut
stereo-hifi - forum audio

Wzmacniacz + kolumny do 1000zl

Sokol135
 Share

Postări Recomandate

Witam Serdecznie!

Poszukuje wzmacniacza z kolumnami, w miarę nowoczesnego, mam na myśli ze można np podpiąć pendriva z muzyka, Bluetooth. Jeżeli uważacie ze jest to zbędne i nie będzie grało tak jak ma grać to może być bez wejść USB i Bluetooth.

dziekuje za poświęcony czas.

pozdrawiam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• G.Moderator

Czesc. Zerknij na: YAMAHA Pianocraft MCR-B270D

Niestety 1500PLN ale ma to co potrzebujesz.

Ewentualnie tańszy (bez USB) Denon: DENON DT-1

• +1 1
Link spre comentariu

• Moderator cassette

Hm...

USB wg mnie będzie sporym ograniczeniem w wyborze. Poza tym chyba każda odpowiedź na tak zadane pytanie będzie dobra. Podstawowe dane żeby Ci jakoś trafnie doradzić to do jakiego dużego pomieszczenia ma być zestaw, jakiej mocy byś oczekiwał (chcesz dokuczać sąsiadom ? czy większość odsłuchów w słuchawkach ?) ew jakiego rodzaju muzyki głównie będziesz słuchał?

Przynajmniej jeśli chodzi o zestaw głośników jest nieograniczone pole do popisu. Trzeba tylko pamiętać że nie każdy zestaw zagra fajnie z każdym wzmacniaczem. 

• +1 1
Link spre comentariu

• Admin

Mój Kolega, z którym rozmawiałem, podsunął pomysł by kupić nowe monitory w cenie do 1000 zl i do tego dokupić jakiś wzmacniacz Yamahy. Również będzie to co najmniej 1500zł.

• +1 1
Link spre comentariu

kupisz pylon pearl monitor. Nowe kosztują 999 zł. Do tego jakiś wzmacniacz Yamahy, ja miałem Ax 640 z nimi. Oczywiście źródłem było Cd i karta dźwiękowa. Lecz dźwięk był na naprawdę zadowalającym poziomie

• O.K. (0 pts) 1
  • +1 1
Link spre comentariu

Dziękuje za odpowiedzi. Pokój ma 16m2. Generalnie muzyka nie będzie słuchana bardzo głośno. I będzie to muzyka poważna ale również rock. Yamaha ax 640 wyglada solidnie. Niestety brak mi wiedzy na temat mocy itd. Chciałbym żeby jakościowo było dobrze to słychać. Odtwarzacz cd mam technics SL-PG 390. 
pozdrawiam!

Link spre comentariu

• G.Moderator

W zestawie, który Ci zaproponowałem CD jest na pokładzie. SL-PG390 jest jak by to powiedzieć dość słabym modelem. Szczególnie trwałość lasera jest na niskim poziomie.

Odchodzi rownież problem dopasowania monitorów, bo są dopasowane przez producenta.

• O.K. (0 pts) 1
  • Super (+1 pts) 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.