Skocz do zawartości

głośniko-słuchawki SILVERCREST z Lidla


walkerfreeman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakupiłem za 100 złotych głośniko-słuchawki z Lidla, zakładane na szyję. Nie spodziewałem się czegoś specjalnego i z taką myślą podszedłem do testowania na sklepie ww. "głośnika" bluetooh. Urządzenie bez problemu połączyłem bezprzewodowo z telefonem, zaskoczyło sparowanie sygnalizowanie dźwiękiem, oraz dioda zmieniająca miganie na "połączone". Włączyłem deezer-a na maksa i "słuchawki" na maksa...i o dziwo nie trzeszczały. Jaki dźwięk???, no nie można powiedzieć, że płaski i kiepskiej jakości, szczerze przyznam jest przyzwoity.... no i po tych "wrażeniach" wrzuciłem do koszyka...

Teraz w domu, sparowałem z bluetooth w PC, również bez problemu pod win7. Oczywiście w aplikacji AIMP mogłem już więcej się pobawić i bardziej dopasować dźwięk do "odbiornika"...w międzyczasie znalazłem w instrukcji, że są 3 tryby "grania" głośnika ,,, muzyka, kino, telefon... i faktycznie po ustawieniu na tryb "muzyka" gra najprzyjemniej. Co można jeszcze napisać, jeśli chodzi o muzykę to po założeniu na szyję dźwięk jest słyszany jakby "z tyłu" głowy. Ile będzie działał na baterii piszą, że 10 godzin... zobaczymy ;). Wrażenia są takie jakbyś miał założone głośniki na barkach co w sumie "tym jest"...  na filmiku piosenka puszczana z tego głośnika

 

 

IMG_20191221_155345.jpg

Edytowane przez walkerfreeman
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

To ja chyba jestem ortodoksem. Zdecydowanie wolę słuchawki przy poruszaniu się po domu. Jeśli robię coś w salonie to słucham z kolumn. Ale przy przemieszczaniu się po całym domu to jednak słuchawki.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.