Skocz do zawartości

Kasety C-120


rembol1992

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam , i w sumie wpadł mi do głowy taki temat .... Wiadomo że najczęściej obcujemy z kasetami o długościach od c46 do c90-100 i na tym najczęściej bazujemy ( jeśli chodzi o jakość i wrażenia odsłuchowe ) , a co z kasetami c120 ??

 

Jakie macie opinie na ich temat i jakie doświadczenia ??
Prosiłbym o porównanie i opinie , razem z podaniem typu , marki i modelu taśmy .... Mile widziane również porównanie z odpowiednikami danego modelu z długością np c90

 

Wiadomo że raczej temat będzie bazował na typie 1 i 2 bo z metalami się nie spotkałem w wersji c120 .... chyba że jednak znów czegoś nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Niezależnie od typu taśmy wszystkie mają jedną cechę wspólną - są bardzo cienkie. W związku z tym ich trwałość nie jest taka jak powiedzmy C60. Są podatne przez to na uszkodzenia. Ich główne kiedyś zastosowanie to urządzenia przenośne, imprezy, rejestracja audycji radiowych. Ja nie uzywam.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, rembol1992 napisał:

Wiadomo że raczej temat będzie bazował na typie 1 i 2 bo z metalami się nie spotkałem w wersji c120 .... chyba że jednak znów czegoś nie wiem

Oj były, były. Powiem więcej, jeśli chodzi o kasety Basf Metal IV i późniejszą Basf MP IV, to C-120 była dla tych kaset najpopularniejszą długością. Znacznie trudniej było trafić te kasety w długościach C-60, czy C-90.

  • Super (+1 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.