Skocz do zawartości

Mobilny wzmacniacz słuchawkowy


Filwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję urządzenia mobilnego zawierającego wzmacniacz słuchawkowy dobrej jakości które pozwoliłoby słuchać muzyki strumieniowanej z zasobów dostępnych poprzez domową sieć wi-fi za pomocą DLNA.

Jak na razie znalazłem takie propozycje nad którymi się zastanawiam:

Shanling M2X

Shanling M5S

FiiO M9

Zależy mi na prostej obsłudze, w miarę otwartym systemie (możliwość wgrania apek do obsługi Tidala i tym podobnych), jak najdłuższym czasie działania no i przede wszystkim dobrym brzmieniu. Raczej zbliżonym do analogu, z mocnym basem i wyraźną górą ale bez szkła. Czy ktoś czegoś takiego używa i może podzielić się opinią ? Cena też nie jest bez znaczenia...

Jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu to proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 tygodnie później...

Nikt nie używa takiego sprzętu ?

Na razie u mnie w tej roli LG K8 LTE z apką Hi Fi Cast. Funkcjonalnie to już prawie to, ale brzmieniowo jeszcze nie. Dlatego poszukuję sprzętu dedykowanego. Wstępnie rozważam  SHANLING M2X i FiiO M6 lub wyższe modele. Brzmieniowo podobno Shanling jest lepszy ale FiiO ma lepszy system (android) który pozwala na modyfikacje oprogramowania.

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 tygodnie później...

No cóż, podjąłem decyzję bez waszych podpowiedzi. Odtwarzacz już mam, są też pierwsze problemy ale na razie zapoznaję się i jestem zadowolony jak dzieciak z nowej zabawki.

  • O.K. (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.