[[Template core/global/global/includeCSS is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Sari la conținut
stereo-hifi - forum audio

Sharp RT-116E

Niecerkiewny
 Share

Postări Recomandate

Jako, że wczoraj zszedł z taśmy serwisowej, krótka prezentacja. Skromny i prosty. Nic więcej raczej nie dodam....

IMG_5894.JPG.692614762ae4c907f5239952cd89e14b.JPG

SHARP-RT-116E

Nie znalazłem specyfikacji.

IMG_5897.JPG.6585af3bcfb866efbb9077324a81139b.JPG  IMG_5904.JPG.45a6006045c93dc5853c8509c367fa0a.JPG  IMG_5867.JPG.badb530a40f2e433693d3ab2998da99c.JPG

• +1 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• Răspunsuri 8
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

• sherlock

4

• Niecerkiewny

3

• ke_raj

2

Zile populare

1 godzinę temu, sherlock napisał:

"Biedny" ten wskaźnik wysterowania

Dobrze chociaz, ma z tyłu dwa niezalezne rzedy diod i można ustawić poziom głośności kanałów.... miałem tak, że z przodu dwa rzędy a z tyłu jeden rząd diód hehehhe

Niemniej w konkursie najładniejszego wyświetlacza podegłby już w przedbiegach hehehheheheh

Link spre comentariu

• G.Moderator
3 godziny temu, Niecerkiewny napisał:

Dobrze chociaz, ma z tyłu dwa niezalezne rzedy diod

A jakich rzędach diod z tyłu mowa? I do czego służy pokrętło balansu na tylnej ściance? Działa np. przy zapisie, czy zapisie i odczycie?

Link spre comentariu

5 minut temu, ke_raj napisał:

I do czego służy pokrętło balansu na tylnej ściance?

Rzędy diód - na wyświatlaczu masz dwa rzędy prawy i lewy kanał, ale pod spodem z tyłu za wyświetlaczem jest tylko jeden rząd diód, tak więc nie ma takiego cudu, żebyś ustawił równo play level dla obu kanałów bez multimetra lub oscyloskopu - tak lipa wyglada na dwa ale jest tak na prawdę jeden. Pokrętło balansu z tyłu to już szczyt fantasmagorii - regulujesz rec volume... nie ma takiej wódki co by to wyjasniła... 

Link spre comentariu

• G.Moderator

Teraz rozumiem. Też się gdzieś spotkałem z takim rozwiązaniem. Pojedyncze ledy, a nadruk na szybce/maskownicy dzielił światło na dwa pola.

Link spre comentariu

• Admin

Nie przyglądałem się dokładnie schematowi RT-116 odnośnie sterowania LED'ami przez driver ale spotkałem się już z rozwiązaniami, że driver jest tylko jeden a naprzemiennie mierzy poziom w jednym kanale i wyświetla poziom na właściwej linijce.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.