Skocz do zawartości

Technics SA-GX530


walkerfreeman

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200226_224004.jpg

 

Cześć. Przedstawiam Amplituner Technics SA-GX530. Od dłuższego czasu miałem go na oku, ale ceny z allegro i ebay odstraszały mnie. Szczęśliwie napatoczył się jeden w Gorzowie z oryginalnym pilotem, wada, że trzeba było go kupić w komplecie z deckiem TR373, zmieniarką SL-PD667 i gramofonem SL-BD22. Jedynie amplituner był i jest w 100% sprawny no ale nie wszystko za 1000 pln. Nie chcieli mi sprzedać ampli za 350 bo tyle oferowałem (ponieważ stan ładny). Taka sytuacja utrzymywała się przez około 3,5 miesiąca, a dzisiaj okazało się, że zeszli z ceną do 600 pln... no i ta cena bardziej mi odpowiadała. Jeszcze udało się zbić 50... więc ostatecznie cały komplet przywiozłem za 550+szafka Technicsa (wizualnie trochę odrapana ale markerem można zrobić parę zaprawek). Wracając do amplitunera, nie ukrywam, że wizualnie korektor polepsza odbiór tego sprzętu. Regulacja korektora rozbudowana, przypominającą tą z SH-GE90, presety. Jak widać na fotce posiada 10 bezpośrednich przycisków do przełączania stacji radiowych, manualne pokrętło regulacji stacji,  dolby surround prologic, fajny gadżet to jeżeli regulujemy głośność pilotem to pokrętło volume obraca się. Dźwiękowo, będę testował w sobotę na moich dużych T200 więc dopiero wtedy będę mógł się więcej wypowiedzieć np porównując z SA-AX7.

Pozostałem elementy "układanki" to deck i zmieniarka potrzebują tylko konserwacji, a w gramofonie należy założyć nowy pasek i nową igłe (które już zamówiłem).

IMG_20200226_224207.jpg

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
20 godzin temu, walkerfreeman napisał:

wada, że trzeba było go kupić w komplecie z deckiem TR373, zmieniarką SL-PD667 i gramofonem SL-BD22.

Dlaczego wada? Masz od razu gotową wieżę ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 5 miesięcy temu...

Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.