Skocz do zawartości

Audiotrack Prodigy Cube Black Edition


walkerfreeman

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200306_154646.jpg

Audiotrack Prodigy Cube Black Edition

 

Od pewnego czasu przymierzałem się do zakupu zewnętrznej karty dźwiękowej. Powód był jeden, zakłócenia występujące na wyjściu audio z PC, które podłączałem do decków. Naturalnie te ciche prykania od dysków czy innych elementów PC, rejestrowane były na kasecie, co było słychać przy głośnym graniu. Od wczoraj więc testuję Prodigy Cube BE od Audiotrak-a, którą dostałem na urodziny. Jak na razie to co było dla mnie najważniejsze czyli brak zakłóceń, nie występuje, cisza jest ciszą. Dźwiękowo, karta gra bardzo czysto, dynamicznie, cyfrowo, na standardowym opampie który bez utraty gwarancji można samodzielnie wymienić jest bardzo dobrze, zapewne eksperymentalnie w przyszłości zakupię jakiś lepszy wzmacniacz operacyjny. Nie odczuwam jakiegoś wielkiego przeskoku jakościowo-dźwiękowego ponieważ wbudowana karta w moim PC, również gra bardzo dobrze, ale jak już wspomniałem z zakłóceniami. Parę fotek jasno przedstawi jakie, wejścia-wyjścia posiada to niepozorne urządzenie. W zestawie występuje przewód usb, oraz chinch'e, obydwa przewody są grubsze niż te standardowe dostępne w sklepach.

 

IMG_20200306_154611(1).jpg IMG_20200306_154730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    2

  • walkerfreeman

    2

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Admin

Przyzwoity interfejs od znanej firmy. Poniżej skrócone dane techniczne. Szkoda tylko, ze częstotliwość próbkowania kończy się na 96kHz. 

Próbkowanie 24 bit

Częstοtliwość próbkowania 96 kHz

Stosunek sygnału do szumu (SNR) 106 dB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, sherlock napisał:

Przyzwoity interfejs od znanej firmy. Poniżej skrócone dane techniczne. Szkoda tylko, ze częstotliwość próbkowania kończy się na 96kHz. 

Próbkowanie 24 bit

Częstοtliwość próbkowania 96 kHz

Stosunek sygnału do szumu (SNR) 106 dB

szkoda,.... no ale co zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.