Skocz do zawartości

Zakup decka 3 head.


mich64

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ to mój pierwszy post jeśli się nie mylę, witam wszystkich serdecznie :)

Obecnie jestem użytkownikiem dwóch decków 2 head: Kenwooda  KX-550 HX i JVC  TD-X335. Z obydwu jestem w miarę zadowolony, chociaż JVC nie nadaje się obecnie do nagrywania  - potrzebuje serwisu. Posiadaczem Kenwooda jestem już ponad dwa lata i sprzęt sprawuje się naprawdę dobrze, jednak w porównaniu z JVC jego brzmienie jest trochę metaliczne, moim zdaniem ma kiepską równowagę między tonami wysokimi a niskimi, przeważają wysokie. Z JVC jest odwrotnie, z tym, że dół jest bardzo plastyczny i miękki co bardzo lubię. Pomyślałem sobie, że potrzebna jest jakaś zmiana. Chciałbym kupić decka 3 head, który byłby brzmieniowo czymś pośrednim,  ale ponieważ nie mam doświadczenia z takim sprzętem proszę szanownych forumowiczów w doradzeniu co warto byłoby kupić.  :) 

Edytowane przez mich64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mich64

    6

  • sherlock

    3

  • ke_raj

    3

  • chorazy3

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Kup jakąś AIWĘ ca 1990 r. np. F800, F880 (F780), F900, F810 jak wersja bardziej budżetowa ale też daje radę, a jeśli pozwolą finanse to XK-007 lub XK-009 lub ich nowsze odpowiedniki XKS-7000 lub XKS-9000. Szczególne pierwsze dwa modele oraz XK-007 mają dobry stosunek cena-jakość, są dość niezawodne i do tego dość proste w naprawie.

Edytowane przez chorazy3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat - rzeka. Warto wskazać kilka priorytetów, np. cena, marka lub kraj pochodzenia, informacja czy Kolega coś umie sam naprawić/poprawić w urządzeniu itp. Inaczej możemy ciągnąć temat tygodniami i zawsze będzie jakaś nowa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.