Skocz do zawartości

Technics RS-TR355


Mandragor

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na olx cztery klocki TECHNICS RS-TR 355 , 265 , 373 i tuner ST600 ,niedrogo bo 90 zł + kw.Wszystkim coś dolega.

Dzisiaj zabrałem się za RS-TR 355 sprzedający napisał, że deck 1 nie reaguje w żaden sposób. Rozebrałem i okazało się że ktoś nie wiedział jak się wypina taśmy z kostek w płycie.Kostka została zniszczona i do tego wyrwana z płyty.Mam dawcę RS-TR 212 także z tym nie ma problemu, ale jak to zawsze bywa w TECHNICS największą bolączką są wariujące przyciski sterowania.Problem ze zlokalizowaniem który mikro-styk jest wadliwy bo wszystkie mają wspólną masę.Zakupione nowe dziś wymiana wszystkich.

 

20200426_183622.jpg 20200426_183628.jpg 20200501_193712.jpg 20200501_193730.jpg

20200501_193735.jpg 20200501_193739.jpg

Wymieniłem wszystkie mikro-styki od sterowania i jest ok ale w jednej kieszeni elektromagnes działa ale mechanizm nie reaguje nie podnosi głowicy i nie uruchamia się. Z mechaniki jestem taki sobie więc proszę o poradę co może być nie tak.

  • Super (+1 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
23 minuty temu, Mandragor napisał:

okazało się że ktoś nie wiedział jak się wypina taśmy z kostek w płycie.Kostka została zniszczona i do tego wyrwana z płyty.

Czyli nie masz "dziewicy" :) Dobrze, że masz z czego wyciągać bo tak pozostałoby tylko wlutowanie wiązki bezpośrednio w płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.