Skocz do zawartości

Odtwarzacz plików


Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200514_224901.jpg

 

Hello ?.

 

Czy kiedykolwiek mieliście pokusę iść z "duchem czasów"??

Ja miałem, pokusiłem się na zakup odtwarzacza plików co prawda firmy "no name". Jest to klon jakiegoś odtwarzacza znanej firmy, ale teraz nie przypomnę sobie. Jedno jest pewne, odtwarza prawie wszystko tj. mp-3, FLAC, ape, ogg i inne formaty audio. Wbudowany ma equalizer i bodajże 3 zaprogramowane ustawienia dźwięku oraz ustawienia własne - z takich korzystam.

Wbudowana bateria jest bardzo wytrzymała, pamięć urządzenia to 8Gb.

Walory muzyczne...hmmm. Na słuchawkach dokanałowych Sony lub Panasonic gra jakościowo jak telefon, MD, CD, CC, minimalne różnice. Natomiast, gdy podłączyłem do niego słuchawki Beyerdynamic DT-770 Pro (32 ohm), odtwarzacz ten poległ na całej linii z w/w formatami pomimo korzystania z plików FLAC. Jedynie słuchawki Beyerdynamic DT-235 (32 ohm) go ratowały z opresji...wniosek? ? Odtwarzacz dla szerokiego niewymagającego grona ! No gra...i tyle w temacie. U mnie leży i nie cieszy ucha ?

 

IMG_20200514_224303.jpg IMG_20200514_224933~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Slawek Aiwa

    2

  • sherlock

    1

  • Filwoj

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Admin

8GB to trochę mało jak na odtwarzacz bez gniazda pamięci (tak przypuszczam bo nie widzę go). Jeszcze jak post URB będzie typu 1 to ładowanie będzie "trochę" trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posiada USB 2 więc nie jest źle. Pamięci ma tylko 8 GB, też nie jest źle. Ale ogólnie "cieniutko", brak nośnika ot taki samograj dla ludzi bardzo mało wymagających, choć gra dla większości bardzo dobrze! Walkman MD go zjada muzycznie ?♥️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.