Sari la conținut
stereo-hifi - forum audio

Panasonic RQ-SX52

Slawek Aiwa
 Share

Postări Recomandate

IMG_20200518_170533.jpg

Hello ?.

Jak to mówi Andrzej, jak czegoś nie ma na forum to tego nie ma ??, no ok.

przedstawiam Wam kolejnego "maluszka", "walkman" Panasonic model RQ-SX52. No, to pokrótce..."walkman" jest w obudowie aluminiowej, na pokładzie mamy X-Bass, Dolby B, autorevers, diody sygnalizujące poziom stanu baterii. Fajnie, że producent wyposażył go w zasobnik baterii AA (każdy takie w domu ma). Zasilanie 1 baterią AA, naprawdę gra bardzo długo...posiada też wyszukiwanie utworów do przodu i do tyłu.

Jest to mój walkman nr 1. Polecam.

IMG_20200518_170551.jpg IMG_20200518_170555.jpg IMG_20200518_170621_1.jpg

Editat de Slawek Aiwa
  • O.K. (0 pts) 1
  • +1 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• Admin

Fajny. Dolby, korekcja 70µs, podbicie basów. I zasilanie na zwykłe paluszki. Zresztą ówcześnie producenci nie robili "pod górkę" użytkownikom (no może Sony).

Link spre comentariu

Te czasy nie wrócą, jak gdzieś spotkam taki nowy, to kupię i zastąpi Aiwę ?

Link spre comentariu

• Admin

Nowy? Raczej "marzenie ściętej głowy" :) Ale może jakiś NOS się trafi.

• O.K. (0 pts) 1
Link spre comentariu

• G.Moderator
46 minut temu, Slawek Aiwa napisał:

Jest to mój walkman nr 1.

Z wyglądu - trochę przeszkadzają mi te niebieskie przyciski. Pewnie gra nieźle. Ale miałem wcześniej kompletny (nawet z pudełkiem) i praktycznie nieużywany RQ-SX73, jednak dźwiękowo i mechanicznie wolę Aiwę HS-PX557, którą mam do dziś. 

Link spre comentariu

Godzinę temu, ke_raj napisał:

Z wyglądu - trochę przeszkadzają mi te niebieskie przyciski. Pewnie gra nieźle. Ale miałem wcześniej kompletny (nawet z pudełkiem) i praktycznie nieużywany RQ-SX73, jednak dźwiękowo i mechanicznie wolę Aiwę HS-PX557, którą mam do dziś. 

Mam Aiwę PX-547. Ale Panasonic + słuchawki Beyerdynamic DT-770Pro robią robotę ??. Aiwa poległa muzycznie, ale nie piszę, że jest zła! Na pewno więcej zżera prądu !!!

Link spre comentariu

• G.Moderator

Nigdy nie porównywałem ich na takich samych słuchawkach. Panasonic na fabrycznych, a Aiwa na niedrogich dousznych JVC HA-F150. W sumie, co kto lubi... ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.