Skocz do zawartości

Podpięty Nasze sposoby przechowywania i/lub archiwizacji plików


sherlock

Na jakim nośniku przechowujesz i/lub archiwizujesz pliki?  

28 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

Zaznaczyłem trzy pozycje

- CD/DVD w zasadzie posiadam i nie ma już przyrostu płyt. Szkoda mi czasu, prądu i kosztów nośników i zarzynanych nagrywarek. 220 szt DVD wchodzi na dysk 1TB, którego skopiowanie na inny dysk to jakieś 3h max. A ile trwałoby nagranie tylu płyt? O zajmowanym miejscu nie wspomnę

- dyski HDD - w miarę tanio, bardzo szybko

- taśmy Ultrium od 1 do 3 generacji - tanio a czas dostępu do danych nie jest długi

  • O.K. (0 pts) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kasety DAT - zgrywam całe dyskografie ulubionych wykonawców

Płyty CD, DVD - mam sporo nagranych, rzadko używam, wtedy gdy chcę coś nagrać na taśmę lub kasetę. Denon DCD 2560 bardzo ładnie odtwarza płytki CD i to słychać w nagraniach

Na kilku kartach pamięci o dużej pojemności mam sporo muzyki do słuchania na DAP Shanling M2X. Wynikło to z jego możliwości ale karty są również rodzajem beckupu i tak już zostanie

NAS - podstawowe miejsce archiwizacji. Od ponad trzech lat sprawdza się b. dobrze.

Mam również dużo taśm i kaset magnetycznych ze starymi nagraniami i to też jest spore archiwum.

  • O.K. (0 pts) 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.