Skocz do zawartości

Onkyo TX-SR701E


rembol1992

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                 Onkyo TX-SR701E
863684672_txsr701e.jpg.9702aee636e095286bddfa2074afb697.jpg

 

Przyszedł czas na zmiany trochę cyfryzacji i 5.1 a właściwie to 5.0  i o to jest kolejne Onkyo ... 

Zacząłem szukać kolejnego amplitunera ze względu na to że chciałem jednak przejść w strefę kina domowego i muzyki w 5.1 a również mieć możliwość spięcia moich wszystkich sprzętów do tak zwanej "kupy" w jednym urządzeniu i po dłuższych poszukiwaniach trafił mi się okazyjnie taki o to Onkyo TX SR-701e.

Zakup i tak był w ciemno , ale przekonała mnie mnogość wejść analogowych , cyfrowych , to że jest duży i ciężki , końcówki są na tranzystorach i jest to naprawialne , dobre opinie na zagranicznych forach i jeszcze parę innych jego cech jak i moich "widzi mi się" . Niestety nie mam do nie go pilota ale smartfony potrafią cuda .

Generalnie sprzęt obecnie gra w konfiguracji 2x Altus 110 , głośnik centralny Magnat , i dwie satelity z tyłu też Magnat (w planach dopięcie jeszcze dwóch głośników w pokoju obok ponieważ sprzęt ma opcję "strefy drugiej" więc z jednego klocka mogą grać dwa pokoje ) . Jak gra , dobre pytanie..... Każdy ma inne ucho choć ja twierdzę że cywilizuje mi moje Altusy i o dziwo (ale chyba też jak to Onkyo) gra to dość ciepło , i jak na mieszkaniowe granie jest na prawdę przyjemnie. Co do 5.1 a w zasadzie 5.0 gra naprawdę dobrze , mnogość ustawień , konfiguracji i trybów odtwarzania jest duża więc nawet ze źródłami analogowymi można się trochę pobawić . 

 

To na koniec może skrócona specyfikacja:

Tuning range: FM, MW

Power output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 100W (front), 100W (center), 100W (rear)

Frequency response: 10Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.08%

Damping factor: 60

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 200mV (line)

Signal to noise ratio: 80dB (MM), 106dB (line)

Output: 200mV (line), 1V (Pre out)

Speaker load impedance: 4Ω (minimum)

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: component, composite, SVHS

Dimensions: 435 x 175 x 431.5mm

Weight: 13kg

 

Dokładna specyfikacja będzie w załączniku ;)

I oczywiście zdjęcia , instrukacja użytkownika , jak i instrukcja serwisowa.

 

 

 

IMG_1022.JPEG IMG_1023.JPEG IMG_1024.JPEG IMG_1025.JPEG

 

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.