Skocz do zawartości

Unitra Diora SSL-032


staszek66

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu twierdzi, że ten deck i ta wieża były najładniejsze. Tak się prezentuje w całości, bo chyba do niej nie było jeszcze CD ( a te srebrne CD teraz kosztują sporo :( ) .

Sprzedałem ją z żalem, ale potrzebowałem kasy na tuner do marantz'a z mojego avatara ;) a wieża poszła jako wystrój ( grający ) restauracji w Chorzowie :) .

 

 

diora 2019 012.jpg

Edytowane przez staszek66
  • O.K. (0 pts) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o PRL, to był faktycznie, chyba najładniejszy zestaw z magnetofonem. Czytelny i nieprzekombinowany sitodruk. Nieźle prezentowały się też ówczesne Radmory w srebrnej szacie, ale w tamtych czasach nie było do nich dedykowanych, zgodnych z szerokością zestawu magnetofonów.

 

Ten zestaw ze zdjęcia... też żal byłoby mi go sprzedawać. Bardzo dobry stan wizualny. :/

  • O.K. (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To była szybka piłka ;) wpadł mi ten zestaw przypadkowo i dośc tanio. Z przyjemnościa go doprowadziłem do takiego stanu. Posłuchałem i poznałem wreszcie jak wszystko działa i gra, nacieszyłem się nim trochę ( jak pisałem dżwiekowo tak sobie :( ) . Żona wierciła dziure w brzuchu, że nie mamy miejsca na nią w mieszkaniu, wiec wystawiłem za dość wysoką cenę ;) . Trafił się kupujacy remontujący restaurację z wystrojem w stylu lat 80 tych (meblami i sprzetem z PRL-u)  . Do tego majacy sentyment do tej wiezy - miał taka kiedyś, więc sprzedałem jednocześnie kupująć okazyjnie tuner marantz model 112. Myslę, że poszła w dobre ręce i trafiła w miejsce w którym będzie cieszyć oko i ucho wielu ludzi :) . Lepiej chyba tak niz aby była skitrana w komórce jakiegoś nawiedzonego kolekcjonera ;)

No cóż moge powiedzieć : dzwięk zestawu matantza to zupełnie inny świat - dzwięk jakby lampowo-tranzystorowy, ciepły, mięsisty bas, wyrażne średnie i wysokie.

Dzwiękowo to tak jakbym zamienił poloneza na cadillac'a ;) .

Ps.

oczywiscie z bliska, jak sie przyjrzeć, to idealna nie była, ale faktycznie była ładna.

No i jeszcze jedno in plus dla niej - tam wcisniecie izostatu dawało niemalże gewarancję, że funkcja zadziała :) , przy tych nowszych włącznikach membrankowych to zawsze jest loteria czy się właczy czy nie :D .

Edytowane przez staszek66
  • O.K. (0 pts) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.