Skocz do zawartości

Onkyo TX-NR905 - jak skonfigurować z kaseciakiem?


konraddefacto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z konfiguracją kaseciaka Philips dcc 600 , chciałem nagrać sobie parę kaset dcc muzyka miała wychodzić z Xboxa który jest podłączony przez HDMI i ustawiony na Game/TV , kaseciak jest podłączony prawidłowo do  tape in i out (analog). Problem jest taki że nie amplituner nie daje dźwięku do kaseciaka , odwrotnie jest ok.

Wie ktoś jak to skonfigurować ?

Kaseciak jest 100% sprawny bo z używam go na na co dzień z marantzem SR6000 Dc 

Nagranie kaset miało cel porownania jakości nagranej muzyki z obu amplitunerów.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez konraddefacto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
14 godzin temu, konraddefacto napisał:

używam go na na co dzień z marantzem SR6000 Dc 

Nagranie kaset miało cel porownania jakości nagranej muzyki z obu amplitunerów.

Ten Marantz nie ma wejść HDMI więc sygnał audio musi iść do niego analogowo. Swoją droga bardzo ładna maszyna :) Chcąc porównywać trzeba sygnał puścić w ten sam sposób. Przy czym jeśli źródłem dźwięku ma być konsola to chyba to co jest po drodze co najwyżej może w mniejszym lub większym stopniu "popsuć" dźwięk. Nie wiem co ma lepiej brzmiące przetworniki D/A: czy konsola, czy to Onkyo. Osobiście starałbym się podpiąć urządzenia w jak najprostszy sposób by niepotrzebnie nie stworzyć sobie potencjalnego problemu i zastanawiać się co jest nie tak. Jednakże w celach porównawczych starałbym się obu urządzeniom dać te same warunki pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.